Google Pixel 2 Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Google'ın bu sene beklenen yeni telefonları Pixel 2 ve Pixel 2 XL'den yeni detaylar ortaya çıktı!

  • Ercan Uğurlu
Google Pixel 2'den haber var!

Kuşkusuz bu senenin de en önemli 2 telefon modelini Pixel 2 ve Pixel 2 XL oluşturacak. Google'ın amiral gemileri yeni modelleriyle yola devam edecekken, yeni telefonların özellikleri de ana hatlarıyla belli olmaya başladı.

XDA Developers'in raporuna göre, yeni Pixel telefonlar, yine iki farklı ekran boyutuyla gelecek. Pixel 2, 4.97 inç boyutunda olacakken, Pixel 2 XL ise, 5.99 inç ekranıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Pixel 2 XL, şimdilik Taimen kod adıyla anılıyor. LG'nin 1440p ekranını taşıması beklenen Pixel 2 XL, 128 GB depolama alanına sahip olabilir.

Google, çift kameralı sistemlere şimdilik mesafeli yaklaşıyor gibi görünüyor. Zira muhtemelen her iki telefonda da tek kamera göreceğiz. Ayrıca telefonlarda yer alacak işlemcinin ise, Snapdragon 835 olması kesin gibi. Telefonlarda 4 GB RAM olacağını da belirtelim. Telefonlara ilişkin bir diğer haber ise, 3.5 mm'lik kulaklık girişinin bulunmayacağı.

Pixel 2 ve Pixel 2 XL'ın arka yüzeyinde ise, seleflerine nispeten daha dar bir cam panel yer alacak. Ancak telefonları tasarım çizgisini çok fazla değiştirmemesi bekleniyor. Birkaç ay içinde Google'ın neler planladığını hep birlikte göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz