Google Play 3.10.9'da değişen ne var?

Google'ın bize fark ettirmeden güncellediği Android mağazasında bakın neler değişti...

  • Zeynel A. Öztürk
Sezzice Google Play 3.10.9'a geçtik

Android'in mobil uygulama mağazası, biz farkında olmasak da kendi kendini güncelliyor. Kullanılabilir son sürüm olan 3.10.9'daki yeniliklere sizler için göz attık.

Küçük birkaç yenilikle gelen Google Play 3.10.9'da ilk dikkat çeken değişiklik, bir uygulamayı yüklemeye başladığınızda size uygulama önerilerinin gösterilmesi. Böylelikle uygulama yüklerken ekrana boş boş bakmak yerine kullanıcı alışkanlıklarına göre düzenlenen önerileri görebiliyoruz. Zira yeni ekran, indirme ilerlemesi yerine "Uygulamanız indirilecek ve yüklenecektir" mesajını gösteriyor. Ekranda önceki ekrana geri dönmek için bir düğme de bulunuyor.

Google Play, 3.10.9 sürümüyle beraber uygulama açıklamaları diller arasında Google Translate ile tercüme edebliyor. Bu işlevi kullanmak için sadece bir düğmeye dokunmak yeterli oluyor. Son bir yenilik ise Google+ arkadaşlarınızı paylaşımlarınıza eklemeyi kolaylaştırıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Benim tabletim güncellenmemiş, elle güncelleme seçeneği de yok. İnternetten indirip kurmam mı gerekiyor?

google her zaman yaptığı gibi 2.3ü terketmiş. benim market hala 3.9.16da. yazık bu saçmalığın kurbanlarına. hayır akıllanmıyolar da hala androidi destekliyolar. googlesız bir dünya istiyoruz. 1 yıllık telefonların bile desteklenmediği değil.. galaxy w'ya 4.0 gelmemişken google apps güncellemelerini 2.3e vermemek niye? google now gibi kullanışlı şeylere de sahip olamıyoruz. sırf google'ın gözünün paramızda olmasından dolayı. yeni telefon almamıza zorladığını sanıyor ama görecek bir gün herkes arkasını dönecek. bıkıyor insan her seferinde aynı hikayeden.

birde sdk. indirme linki koysanız :)

Bize gelmedi daha s3

benim samsung galaxy wonder im var bu telefonda google playi nasil guncelliycem bu surume

Google Play 3.10.9'da değişen ne var? tabi ki hiçbir şey! boş işlerin mimarı gugıl her zaman ki gibi yine saçmalamış....

nerden kucaz?

Kendisinin güncellenmesini beklemek istemiyorum nasıl güncelleyebilirim?

Yahu 6 ay oldu Android sistemine geçeli her gün bir kaç güncelleme geliyor ama güncellemelerin hiçbir şeye yaradığı yok insan bi tipini değiştirir yalandan da olsa hep açık kapatma yamaları

internette apk dosyası var indirip kurabilirsiniz. ama bence kurmayın yeni özelliği çok saçma olmuş. olmasa daha iyiydi.

Sen de yorum yaz