Google Play'de indirimli kutlama

Google, Android Play Store'da ulaştığı 25 milyar download barajını, büyük bir sürprizle kutluyor!

Google Play 25 milyar indirmeye ulaştı
İndirme sayısı katlanarak artıyor

Google'ın mobil uygulama mağazasından indirilen uygulama sayısı 25 milyara ulaştı. Android kullanıcılarına iyi haber ise bu başarıyı kutlamak isteyen Google'ın bazı uygulamalarda indirime gittiği.

Google'a göre Google Play'de 675.000 uygulama bulunuyor ve başlatılan kampanya ile bu uygulamalardan bazılarının fiyatları, geçici olarak 25 sente düşmüş durumda. Uygulamaları indirime girecek üreticiler arasında Gameloft, EA, Rovio, Full Fat ve fazlası var. Sık sık Google Play'e giriş yaparak, indirime giren uygulamaları takip edebilirsiniz.

Başarısının büyüklüğü ile gurur duyan Google, 25 milyarın Voyager 1 uzay aracının 35 yıl önce fırlatıldığında kattettiği yoldan daha fazla olduğunu söylüyor (mil olarak). 

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bu haberle öğrendim ki ios un 700bin uygulaması oldugunda 400bin androidde vardi. simdi aradaki farkı kapatmıs durumda iphone 5 faciasindan sonra aslinda androide tekrar sans verilebilir umarım push mail ve sarj olayı daha iyidir.

Enteresan.

Daha 4 Gün önce Toplam 15$ verdim 3 oyuna. Keşke bi önceden duyursalardı :)

asphalt 7 25 cent gömülünn :))

tebrikler hakediyor...!

@18:55 push mail konusunda ben de sıkıntılıydım blackberry'den geçince insan acaba demiyor değil ama geçtikten sonra hiç bir farkı olmadığını anladım gerçekten şahane

helal google !

Voyager ornegi ne kadar sacma..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir