Google Play'de ne kadar para harcadınız?

Google Play'de uygulama satın almak için ne kadar para harcadınız? Bunun için de bir uygulama var!

  • Cem Şancı
Google Play'de ne kadar para harcadınız?

Android kullanıcıları yıllar içinde çok sayıda uygulama satın almış olabilir, ayrıca uygulama içi satın almalar yoluyla farklı paketler de edinmiş olabilir. Telefon değiştirirken, format atarken veya benzeri durumlarda, hangi uygulama için ne ödendiğini, ne satın alındığını takip etmek çok kolay değil...

My Paid Apps uygulaması ise Google ID ile yapılmış tüm satın almaları ve uygulama içi ödemeleri listeleyerek, kullanıcının Google Android ekosistemi içindeki mal varlığının kayıtlarını net şekilde ortaya döküyor.

Aslında, Google'ın hazırlamış olması ve kullanıcıların profillerinde yayına sokmuş olması gereken bu uygulama, üçüncü parti bir geliştirici tarafından hazırlanmış ve Android ekosisteminde para harcayan kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Uygulamayı bu linkten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Güvenilir mi?

buna para verenlere sadece acırım..

@11 Nis 2014 16:55 Kendin bir tasi yerinden kaldirsan para istersin baskasinin emeklerine para verilmesine acirsin, zaten bu yuzden Turkiye yerinde sayiyor, senin gibiler bir bitmedigi, bitemedigi icin.

@11 Nis 2014 20:05 bende uygulamaya para vermeyenlerdenim.. tek aldığım antirüstü mobilde onu da google playden almadım :D

@11 Nis 2014 16:55 Telefonu ne vererek aldın? :-)

ücretsizlerle yetiniyoruz :D

0 olduğu için programa ihtiyaç duymuyorum en temizi

Blackmart disslike

güzel bir uygulama , marketten uyglama aldığım olmuştur fakat benim gibi uygulama satın alanların fazla olduğunu sanmıyorum , çünkü apk kurma diye birşey varken herkez apk kurar :) , bidaha para biriktirip tekrardan oyun satın alıcağım :)

Bence Böle Birşey Değilde Kendi Yaptığım Uygulama Daha Kullanışlı Olabilir , Uygulamayı Açtğınızda Play Store ile ilişkilendiriyorsunuz ve satın aldığınız uygulamalr direk olarak görüntüleniyor arayüzünü daha sade yaptım , ve çok kullanışlı bu uygulamayı google'ye satmayı düşünüyorum tabi ucuz olmayacak.

Hani android de uygulamalar bedavaydı yok özgürlüktü.

@12 Nis 2014 01:26 dışarıdan apk kurulabiliyor ios ve wp8 de böle birşey yok ahahaha

Programları satın alarak geliştirilmelerine de yardımcı olun. Bir cihaza binlerce lira verip 3-5 lirayı çok görüp emek hırsızlığı yapmayın!..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play