Google+ şimdiden milyonları buldu!

Davetiye sistemiyle çalışmasına rağmen Google+'tan gelen bu yeni haber, Facebook'u çok korkutacak!

  • Gökay Özbudak
Google+ şimdiden milyonlara ulaştı!

Facebook'un en büyük rakibi olarak gösterilen Google+ şimdiden Facebook için korkutucu kullanıcı sayılarına ulamaya başladı. Google+'ın kullanıcı sayısının yalnızca yüz binlerde olduğunu düşünebilirsiniz ancak Paul Allen'ın açıklamaları milyonları işaret ediyor.

Tasarladığı yeni bir modelle Google+'taki kullanıcı sayısını ölçen Allen'ın araştırmasına göre; 4 Temmuz'a kadar Google+'ta 1,7 milyon kullanıcı bulunuyordu. Bu kullanıcılardan 515 bini Birleşik Devletler'de 1,2 milyonu ise geriye kalan ülkelerdeydi. Ancak 10 Temmuz'da kullanıcı sayısı 4,5 milyonu buldu. Henüz tam olarak resmiyet kazanmamış bu sayıların resmi halinin bu haftaiçi açıklanması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Maşallah !!

İşte beklenen haber... =)

Facebook için büyük bir rakip olabilir ama daha işin çok başındayken bu kadar abartılmamalı.Facebook'ta 2 haftada dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olmadı,Google'ın da gücünü biliyoruz ama sosyal ağ'larda çok direkten döndü,Google +'nın biraz daha zamana ihtiyacı var.

yaa ne zaman açılcak google+

normal bir şekilde kulanıcılara sunulsaydı bu kadar ilgi çekmezdi deneme amaclı birde davatiye ile olunca iyice dikat çekti facebooku gecerse şaşırmam

google bu davetiye sistemi yüzünden kaybediyor işte! davetiye ile sisteme gireler caf caf ediyor ardından davetiyesi olmayıp da sistemin ne olduğundan hberi olmayanlar kendisini dışlanmış hissediyor... bi ara google wave diye bi dalga vardı noooooollldu??? ilk önce seçilmiş bir akaç seçkin azınlığa davetiye yolladılar panpalar gelin bakın süper bişi yaptık diye...kalanları adam yerine koymadılar wave dalgası sönümlendi gitti...gerçi bu google plus dan da çok fazla umitli değilim çünkü facebook artık insnların varsayılan sosyal ağı oldu...hiçbirşey facebookun alternatifi olamaz gibi artık...üzgünüm google! o artın eksi olmak üzere... (ne google plus ne facebook ne de herhangi bir sosyal ağ kullanıcısıyım )

inş amele kaynamaz !!!!!!!!!

Google Facebook ezecek bence,Ezmeside gerek artık :)

Tebrikler Google+. başarılı olacağına inanıyor ve umuyorum.

google faceyı dover:)

ben de üye oldum. google+ başarılı olabilir.

twitter panpişler :D

G+ temmuz sonunda normal üyeliğe açılacak. bu kadar dellenmeye gerek yok

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost