Google sonunda bunu da yaptı...

İnternet devi Google interneti bir yana bıraktı, bakın şimdi de neye el attı...

Google gözlük yaparsa...

İnternet devi Google'ı arama motoru olarak biliriz. Hatta üstüne Gmail ile ücretsiz e-posta servisi sunduğunu ve Google Docs ile kelime işlem ve Excel vari dokümanlar üzerinde bile çalışabiliyoruz. Ama Google'ın gözlük yapacağını hiç düşünmüş müydünüz?

Evet, yanlış okumadınız; Google bugünlerde yeni gözlüğü üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor. 9to5Google sitesinde yer alan habere göre bu gözlüklerin kendi işlemci gücü olacak ve yeni nesil Android telefonların hafızasına sahip olacak.

Ön yüzünde kamera olan ve fotoğraf çekimi yapabilen gözlük, aynı zamanda mikrofon ve hoparlör de içeriyor. Böylece gözlük telefon olarak da kullanılabiliyor.

Ürünün ne zaman satışa sunulacağı bilinmezken, Google'ın gözlüklerinin sivil olduğu kadar askeri amaçlı olarak da kullanılabilmesi söz konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

radyasyon işi ne olcak :D

Projemi çaldılar :))

Süper! 3G ile Google+ üzerinden yayın da yapabilecek miyiz?

Olursa, çok önemli bir projem gerçekleşmiş olacak.

Haydi Google, göster kendini!

helal olsun google ye :) .

Kim takar radyasyonu :)

eee... gayet normal görmek lazım...
Güvenlik Devi Avira bilem kartvizit satmaya çalışıyor. hemde ekrandan hemen sipariş verebiliyon gardaşım... Guuguuııll' ın yaptığı çok mu şaşırtıcı gelüürrr...

saygılarrr.r.r.rrr

Hepimizin cebinde ikişer tane nükleer santral varken onun yayacağı radyasyonu takan kim...

en basitinden bluetooth ile cep telefonu ile tamamen entegre çalışır. Buda bluetooth kulaklıkları çöpe atmaya yeter. Heleki birde 40 50 $ gibi bir fiyat etiketiyle çıkarsa piyasaya.

Sen de yorum yaz