Google, Synergyse'ı satın aldı!

Teknoloji devi bu satın almayla birlikte Google Uygulamaları çok daha etkin bir hale gelebilir!

  • Cenk Atlı
Google, Synergyse'ı satın aldı!

Google, önemli bir satın almaya daha imza atarak Synergyse'ı bünyesine kattı. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Synergyse, Google Uygulamalar için bir alıştırma aracı olarak kullanılacak.

Basit bir çevrimiçi alıştırma platformu olan Synergyse, Google Bulut Platformu üzerinde temellendirilerek inşa edilen ve daha çok eğlence amaçlı ortamlarda kullanılan bir araç. Google'ın bu platformu bünyesine katmasının da oldukça mantıklı bir açıklaması var. Zira firma, yaptığı araştırmalarda Synergyse'dan yararlanan firmaların Uygulama ürünlerinde ortalama yüzde 35'lik bir daha yüksek benimsenme oranına sahip olduklarını belirtiyor. Bu da söz konusu firmaların böylece daha üretken, işbirliğine yatkın ve dijital tranformasyona daha açık olmasını sağlıyor.

Bu yeni satın almayla birlikte Google Apps için alıştırma yapmak bundan böyle ücretsiz olacak. Synergyse platformundan aralarında Motorola, Woolworths ve Dow Jones gibi firma ve organizasyonların yer aldığı 3 binin üzerinde firmanın ve dört milyar kullanıcının yararlandığı biliniyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost