Google TV cihazları akını başlıyor!

İşte Google'ın televizyonunu evlere getiren ilk ürünlerden birisi, özellikleri ve thmini fiyatı...

  • Ali Güngör

Google TV en sonunda güçlerini birleştirebileceği bir ortak buldu; Logitech.

İki firmanın ortak çalışması sonucu ortaya çıkan siyah kutu, sonbahar civarı tüketicilerle birlikle olmayı hedefliyor. Bu siyah kutu genel olarak akıllı telefonlardan birisiyle koordine olarak çalışacak. Bu sayede sadece iPhone kullanarak bu cihaza bağlı herhangi bir aleti kontrol etmek mümkün olacak.

Google TV sayesinde günün en önemli programlarını tek bir aratmayla bulmak; ya da bir diziyi kendi sabit diskine kayıt etmek mümkün. Yetmezmiş gibi bir de sevilen film ve şovları "bookmark" yaparak, yani yer imlerine ekleyerek "Geçen gün ne izlemiştim?" diye sormaya bir son vermek mümkün.

Akıllarda kalan yegane soruysa; piyasaya kaç dolar üzerinden çıkacağı. En azından 299 dolar gibi bir fiyatla çıkması beklenen Logitech Revue, Android 2.1, Flash 10,1 desteği ve de beraberinde Chrome yüklü olarak kullanıcılarıyla buluşacağı günü bekliyor.

Google TV hakkında merak ettikleriniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Google'ın kullanıcı bilgilerini vs neden topluyor sanıyorsunuz.Google özel bilgide değil insanlar ne ister onun peşinde.Başarısız olan çok az sayoda google projesi var.

bu google tv yeni led tv lere gömülü gelirse hiç şaşırmam bizim yerli üretiçileri silip süpüre bilecek bir metefor yaratırsada şaşırmam usb girişli eternet rj45 girişli tv tak android 3 saniyede acılır ister hdmi dan cep telini bagla ister kameradan görüntü aktar ister youtube izle manyak bişi olcak bence ttnette yatmaz bu dolap işini hallederse(vdsl2) hd video da izlenir tvbu üzerinden tadından yenmez ozaman uydu alıcı falan alayıda yalan olur işte ozaman ev eglence merkezi...
budur ne isyersen bagla google tv ye

bende isterim bende :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play