Google Voice ile telefon endişesi yok!

Artık telefonunuzun yanınızda olması gibi bir gereklilik yok. Google Voice büyük kolaylık sağlıyor.

  • Yaşar Tuna Zorlu
Google Voice ile telefon endişesi yok!

Eğer bir arkadaşınıza bütün numaralarından ulaşmaya çalışıyorsanız hepsinin çaldığını göreceksiniz. Nedeni Google Voice. Dışarıdan güzel gibi görünen bu uygulamanın en kötü yanı ise yeni bir numara ile uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Bunun anlamı telefon numaranızı uzun süreliğine yeni Google Voice numaranıza yönlendireceksiniz ve bundan sonra size ulaşılamayan zamanlarda endişelenmenize gerek kalmayacak. Daha önce başlayan bu uygulamanın tek eksiği "caller ID" nizin karşı taraftan görünmemesi idi.

Hizmetin asıl amacını SMS ve sesli mesajlarınızı e-posta olarak karşı tarafa iletilmesi olarak özetlenebilir fakat uygulamada halen bazı eksiklikler mevcut. Şu sıralar en büyük sorunun mesajların iletilmemesi olduğu söyleniyor.

Kısa sürede teknik aksaklıkların üstesinden gelineceğini ve Google Voice'ın en çok tutulan servislerden biri olacağını savunmak yanlış bir fikir olmasa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Hiç birşey anlamadım.

google ın tonla servisi var da, kullanan yok..gerekli gerekiz bi sürü sey...

Evet gerekli gereksiz bir sürü şey ancak nede olsa beleş. önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılaması. ihtiyacımız olmayan servislerin parası bizden çıkmıyo nede olsa :D [UMUT KARAKOÇ]

Bende hiç birşey anlamadım :D

urkatat
Evet googlın tonla servisi var ama internnete bos dolasanların işine yaramıyor haklısın....webmaster ve arama konusunda calısanların cok isine yarıyor özellekle aramada kolaylıkları kullanabilen için oldukca iyi sen bos dolasırsan tab işe yaramaz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir