Google'dan epostaya yeni yaklaşım: Inbox

Google, Android ve Chrome için geliştirdiği bu uygulaması ile yeni bir döneme "merhaba" diyor!

Google'dan epostaya yeni yaklaşım: Inbox

Google, Gmail ile Google Now'ın yeteneklerini bir araya getiren yeni bir uygulama ortaya çıkardı. "Inbox" adındaki uygulama, muhtemelen Gmail'in yerini almayı amaçlamıyor, ancak eposta deneyimini kolaylaştırmak istediği açık.

Yeni uygulama, Google Now ile Gmail gelen kutunuzu bir araya getiriyor ve size "akıllı" bir gelen kutusu sunuyor. Bu gelen kutusu, önemli epostalar, ilgili bilgiler (Google Now'dan uçuş değişiklikleri, trafik bilgileri gibi) ve hayatınızla ilgili hatırlatmalar içeriyor. Google'dan Sundar Pinchai, yeni hizmetin dolup taşan eposta kutularına yeni, zahmetsiz bir çözüm sunmayı amaçladığını söylüyor.

Uygulama henüz "davet" aşamasında olduğundan sadece belirli kişiler onu deneyebiliyor. Google, ilk davetlerini dünyaya dağıtmış durumda. Uygulama sadece Nexus 6'yla çalışıyor ancak Google'a göre Jellybean veya üzerini kullanan telefonlarla sorunsuz çalışması gerekiyor. Inbox'un bir web-istemcisi de var, ancak şimdilik Chrome'a özel.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Chroma özel ne ya. Google de Microsoftu geçerek tekelci politikaların kaynağı oldu. Yazık. Nerde eski Google.....

@23 Eki 2014 17:18 kardeş ios ta veya wp de de chorme kullanılabiliyor ne tekelinden bahsediyorsun ?

@23 Eki 2014 22:47 wpde chrome kullanıldığını uydurmadan bi araştırsaydın 2 saniyeni almazdı. youtubeu wp'ye getirmemek için 100 takla atan googleın chromeu wp'ye getirdiğine gerçekten inanacak kadar vasat bir mantığın varsa yapacak bir şey yok tabi.

outlooka geçiş vakti gelmiş..

gmail çok saçma aga. hergün gelen mailler spam diyorum halen geliyor. halen gelen kutuma düşüyor bu yüzden başka arayış peşindeyim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir