Google'a göre iPhone, tek notalı bir piyano!

Google, Android ve iPhone arasındaki farkı çok farklı bir yolla, işte böyle anlatıyor!

Oynat Google'a göre iPhone, tek notalı bir piyano! Google, yeni reklamında Android ve iPhone arasındaki farkı böyle gösterdi!

Geride bıraktığımız yıllarda birçok firma, iPhone'un farklı kusurlarını öne çıkaran reklam kampanyaları düzenlediler. Bazıları iPhone'un pilinin çabuk tükendiğini söylerken bazıları, iPhone 6S'in çok kolay bükülmesinden bahsediyordu. Garip bir biçimde bunların hiçbiri akıllara kazınmadı.

Ancak bu, rakiplerin durması gerektiği anlamına gelmiyor. Google'ın son hazırladığı videoda Android mobil sisteminin farklı renkleri, seçenekleri ve birlikteliği ele alınıyor. Apple kullanıcılarının ise kendi sistemlerine daha çok ayak uydurduğu söyleniyor. Reklamda bir piyanist ve iki piyano bulunuyor. Google reklamda, tüm tuşlarından aynı ses çıkan bir piyanoyla farklı notalara sahip, normal bir piyanonun farkını göstermeye çalışıyor.

Google, Android'in Twitter hesabından paylaşılan ve yalnızca "C" harflerinden oluşan şu tweet'le de, yeni reklamını tamamladı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Gecenin sessizliginde tik tiki tik tik tik sesiyle cildirtmistir artik iphone'un füzüksrl bütonu

tabi tabi. o yüzden o piyanoya 60 tane iOS uygulaması çıkardın.

iPhone kısıtlı özellikleri ile iSheeplere satılan çöp başka bir şey değil...

Direkt olarak Apple firmasını ele almanız yanlış zira Mac ailesi, PC'lere fark atmış durumda, iPhone konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil, güzel reklam, güzel yaklaşım.

@19 Şubat 2016 20:42 windows fark attı derken kullanıcı sayısı win10 satış sayısımı yoksa ne kadar pahalı olduğu mu?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir