Google'dan Google uygulamasını deneme fırsatı

Android'deki bu Google uygulamasının henüz yayınlanmamış sürümlerini, artık deneyebileceksiniz!

Google'dan Google uygulamasını deneme fırsatı

Google'ın Android'li telefon ve tabletlerdeki "Google" uygulaması için yeni bir test programı başlattığı anlaşıldı. Programa dahil olan kullanıcılar, Google uygulamasının yayın-öncesi sürümlerini deneyip, geri bildirim gönderebiliyorlar.

Test programına katılmak isteyenler, Google'ın bu sayfasına gidip hesaplarına oturum açarak kayıt olabiliyorlar. Karşılarında yukarıdaki gibi bir sayfa bulan kullanıcılar, "Become A Tester" düğmesine basar basmaz programa dahil oluyorlar.

Sayfada yazanlara göre test kullanıcısı olanlar, uygulamanın ön-yayın sürümünü Google Play üzerinden hemen alabiliyorlar. Programı aynı sayfadan istediğiniz zaman terk etmeniz de mümkün.

Google, program yoluyla yükleyeceğiniz Google uygulamasının henüz test aşamasında olduğunu ve kararsızlıklar, beklenmedik davranışlar tecrübe edebileceğiniz söylüyor. Test kullanıcıları, buldukları hataları ve diğer geri bildirimlerini, sayfada belirtilen eposta adresine gönderebiliyorlar.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Buna başvursan da başvurmasan da zaten doğal google beta kullanıcısısın. Marshmallow' u OTA güncelleme ile indirdik kurduk. 3G' den gün boyunca mesaj gelmiyor. Eve gidip WI-FI' a bağlanınca bakıyorum Whatsapp' dan 50 tane mesaj gelmiş topluca. Sanırım bu Dozer dedikleri özellik cebi öyle bir uykuya geçiriyor ki telefonu boot etsem bile mesajlar gelmiyor. Böyle lakayıtlık ciddiyetsizlik olmaz. Neden adam gibi test etmeden güncelleme yayınlarsınız ki. Biz sizin beta tester' ınız mıyız ? Rezalet...

@21 Ekim 2015 10:58 istemiyorsan kullanma seni zorlayan yok iphone kullan git onlar sana mecbur değil sen onlara mecbursun bunu anla ilk olarak bilmediğin şeylerede yorum yapma

@21 Ekim 2015 10:58 gugıl demek acemilik demek, android demek kepazelik demek. hala anlayamadınız mı?...

@21 Ekim 2015 10:58 bu google'nin hatası değilde watsapp'ın hatası olamaz mı başka bir uygulamada deneyin? Yada üreticinin ile konuşun.

@21 Ekim 2015 14:13 Ulan ahmak dünyanın en büyük Arama motoruna "Acemi" diyorsun.. Sen daha iyisini yap hadi o zaman.. Bir arama motoru çıkar 3 milyar insan senin arama motorundan arama yapsın... Yapabilir misin bunu? Bi taraflarını yaydığın yerden koskoca GOOGLE'a acemi diyemezsin sen hadsiz..!!!!!!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir