Google'dan iPhone'un depolama alanına taş!

Google, depolama alanı tükendiğinde çileden çıkaran 16GB'lık iPhone için ilginç bir reklam yayınladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Google'dan iPhone'un depolama alanına taş! Google, depolama alanı tükendiğinde çileden çıkaran 16GB'lık iPhone için ilginç bir reklam yayınladı!

iPhone'unuza ne kadar para dökmüş olduğunuzun çok bir önemi yok; 16GB'lık dar depolama alanınız fotoğraflarınızla dolup taştığında acımasız "Depolama alanı dolu" mesajıyla karşılaşacaksınız. Google'ın yeni reklamı, iPhone'u hiç göstermeden, iPhone kullanıcılarını üzen bu durumu ele alıyor.

Reklamda belki hayatlarının karesini yakalamak üzere deklanşöre basan kullanıcılar, Apple'ın arayüzünü andıran sevimsiz bir "Depolama alanı dolu" mesajıyla karşılaşıyorlar. Belki de bir daha yakalanmayacak olan o an ise Apple'ın şok eden mesajıyla tarihe karışıveriyor.

Ancak Google'ın işletim sistemi olan Android'i kullanan bir telefonunuz varsa endişe etmenize gerek yok, çünkü Google'ın Fotoğraflar uygulaması, fotoğraflarınızı otomatik olarak buluta yükleyebiliyor ve cihazınızın hafızasını boş tutabiliyor. Böylece değerli anlarınızı kaçırmamış oluyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ne kadar taraflı bir yazı olmuş bu böyle. android ve ios dinlemeden onedrive da aynı uygulamayı yapıyor, iCloud drive da aynı işi yapıyor. bu yazı olmuş mu yani şimdi?

aynısını iphone da yapabilir icloud a yükleyebilir

Fotoğraf çekerken şu uyarının çıkmasından nefret ediyorum. Artık 16 gb iphone lar piyasaya sürülmesin en az 64 gb en çok 256 gb olsun. Reeder ın telefonu bile 64 gb. Hemde 1400 Türk lirası civarında.

evet bu özellik gerçekten muhteşem ve takdire şayan

Merak etmeyin bende İPhone 4 32 GB var!!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play