Google'dan ücretsiz 2GB ek Drive alanı!

Google, güvenlik ayarlarını kontrol edenlere yine 2GB ek ücretsiz alan dağıtıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Google'dan ücretsiz 2GB ek Drive alanı!
Ek alan, elbette Gmail'i ve diğer Google hizmetlerini de kapsıyor

Google, geçen sene yaptığı kampanyaya benzer bir kampanya başlatarak, güvenlik kontrollerini yapan kullanıcılara ek 2GB Google Drive alanı sunmaya başladı.

Bu seferki kampanyanın iyi tarafı, boş alan hediyenizi hiç beklemeden, saniyeler içinde alabilmeniz. Geçen seneki promosyona katılmanız, bu yeni fırsattan yararlanmanıza engel değil; yani Google depolama alanınıza 2GB daha boş alan ekleyebilirsiniz.

Geçen seneki kampanya, 9 Şubat Dünya Güvenli İnternet Günü için düzenlenmişti. Bu seneki kampanyanın amacı Google tarafından duyurulmamış olsa da, aynı amacı taşıdığı gözlemleniyor.

Güvenlik kontrollerinizi yapmak için Güvenlik sayfanızı ziyaret etmeniz gerekiyor. Burada sizden hesap kurtarma bilgilerinizi, bağlı cihazlarınızı ve uygulama izinlerini doğrulamanız isteniyor. Bu işlemleri yerine getirdiğinizde kazandığınız ek alanı, depolama alanı ayarları sayfasında "2016 güvenlik kontrolü bonusu" şeklinde görünüyor.

Promosyonun ne zaman sona ereceği bilinmiyor, ancak geçen seneki promosyonun 17 Şubat'ta tamamlandığını söyleyelim.

2GB ek alanınızı almak için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Gör bunları microsoft gör.... İşte bu yüzden sonuna kadar Google'cıyım.. Sindiremeyenler bu yorumu eksileyecek biliyorum.. inadına Google inadına Android ulan..

@09 Şubat 2016 16:52 siz 17 gb kullanın benim ömür boyu kullanılabilir 30 gb one drive alanım var 1 kuruş dahi ödemedim.

@09 Şubat 2016 16:52 canım benim Windows da bana 30 gb depolama alanı verdi (lumia 535)

Teşekkürler sevgili Chip..

Güzel bir bilgi, teşekkürler

Google senin benim hayrıma bu işleri yapmıyor,o sadece senin benim bilgilerim üzerinden kimlik profili bulup sonraki planlarında kullanmak üzere gizli servislerine bilgi sağlıyor.Ne yapmak gerekir sorusu karşısında eften püften şeyleri buraya koyabilirsin hepsi o kadar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play