Google'ın Nik Collection'ı artık ücretsiz!

Google'ın son derece marifetli olan bu araçları, artık ücretsiz olarak kullanılabilecek!

  • Cenk Atlı
Google'ın Nik Collection'ı artık ücretsiz!

Teknoloji devi Google, beklenmedik bir hamleyle fotoğraf düzenleme araçlarına yer veren Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. Daha önce 150 dolara satılan Nik Collection'ın aslında bu fiyatı bile onun önceki sahibi ve geliştiricisi Nik Software'in belirlediği fiyatın oldukça altındaydı.

Konuyla ilgili bir duyuru yapan Google, "mobil platformlar için Google Photos ve Snapseed'in de dahil olduğu gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına yönelik uzun vadeli yatırımları çerçevesinde Nik Collection masaüstü süitinin ücretsiz hale getirmeye karar verdiklerini" belirtti.

Birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilen yedi adet eklenti içeren Google Nik Collection'ın en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektlerle bilinen Efex Pro. Bununla birlikte koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle: Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.

Google ayrıca Nik Collection'ı 2016 içerisinde daha önce parayla satın alanlara da geri ödeme yapılacağını duyurdu. Bu başarılı fotoğraf düzenleme eklentilerine bu adresten erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Linux için yok (benim için) o sebeple değeride yok. Ücretsiz online Polarr kullanmaya devam.

Google nin ücretsiz adı altında, her zamanki sızma girişimleri...

@25 Mart 2016 21:23 neye sızacak bezelye beynine mi?

@25 Mart 2016 21:23 Sen kendini gizli filan mı sanıyorsun? Servis sağlayıcında tüm bilgilerin var. Cidden komiksin! Bilgilerin satılıyor bilmiyormuş gibi davranıp tek bir firmaya yüklenme.

@grezimonk Mendelyev zamanında yaşasaymışsın biyolojide her sınırı aşarmışız, özellikle bütün virüs salgınlarından kurtulmanın yolunu bulurdu insanoğlu

@25 Mart 2016 21:23 Arkadaşın demek istedigi şey google hesapları acıp duranlar için demek istedi sanırsam :) Google herseyde sızıyor zaten adsense reklamlarından zaten belli ediyor kendini arama yaptıgın kelimenin reklamı cıkıyor 5 dk sonra :D

En sağlam eklenti paketi. Fotoğrafçılık merakım olduğu yıllarda çok ekmeğini yedim :)

masa üstü kısa yolu yok mu ?

Boyutu büyükmüş 429 MB. PC yi kasmaz ise deneyebilirm.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost