Google'ın yapay zekasının Graham yorumu!

Google, sanki yeterince ürkütücü değilmiş gibi, Graham'ı daha da tuhaf bir hale soktu!

  • Cenk Atlı
Google'ın yapay zekasının Graham yorumu!

Geçtiğimiz günlerde haber yaptığımız "insanın, araba kazalarına karşı evrimleşmiş hali" Graham, bu defa çok daha tuhaf bir görünümle karşımızda.

Zaten yeterince ürkütücü bir görünüme sahip olan bu tuhaf heykelin nasıl daha sıradışı bir görünüme sahip olabileceğini sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elbette Google'ın DeepDream yapay zeka teknolojisi sayesinde!

Twitter kullanıcısı Bryce Durbin'in aklına gelen bu "müthiş" fikir, yapay zekanın yüklenen görselleri yeniden hayal etmesi sayesinde orijinal Graham'ın çok daha fantastik bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Graham'ın orijinal hali.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bir yalandan, başka bir yalan çıkarmak...

Sanki ünlü ressam M. Chagall bir el atmış ve kubizm, sembolizm ve gerçeküstülük ortaya karışık yağlı boya Absürd çalışması yapmış zaten Graham'ın orjinal hali ürkütücü olmaya kafi idi. Google'ın yaptığı farkındalık yaratmak adına en fazla doodle olur..

Yazık oldu Graham'a karizmayı çizdirmiş! Oysa genç kızların gözdesi, plajın ve jet sosyetenin en çok aranan ismi olmaya, bir çok ünlüyü tahtından indirmeye namzetti. Ne diyelim, şah iken şahbaz oldu (Şah iken Şahbaz olmak; çok çirkin bir kimsenin daha da çirkinleşmiş halini veya durumu bozuk bir kimsenin daha da bozulmuş durumunu anlatmak üzere alay yollu kullanılır.)

@25 Temmuz 2016 15:23 açıkladın ve tüm espri yi bozdun.

@26 Temmuz 2016 20:56 keşke yazmasaydım gerçekten pişman oldum bu sevimli minnoşun tüm çekiciliğine gölge düşürmüş oldum. :((

Ter yüz edilmiş Fako gibi :-/

bunu niye yayınlayıp duruyorsunuz ben her gördüğümde iğreniyorum tipe bak ya

Sen de yorum yaz