"Görünmeyen" PS4 için siparişler başladı bile

Sony'nin şimdilik bir "hayalden" öteye gidemeyen yeni PlayStation 4'ünü satın almak ister misiniz?

"Görünmeyen" PS4 için siparişler başladı bile

Sony'nin geçtiğimiz gün kısmen sönük bir açılışla lansmanını yaptığı PlayStation 4 için ön siparişler başladı. Cihazın ne görünüşünden ne de fiyatından haberimiz var ancak gizemli oyun konsolunu için sipariş vermek mümkün.

İngiliz oyun ve eğlence sitesi Game, 20 sterlin depozito karşılığında PlayStation 4 ön siparişlerine başlamış durumda. Bir başka alışveriş sitesi ShopTo ise konsolun fiyatını belirlemiş bile. Neye göre fiyatlandırıldığı bilinmeyen PS4'ün sitedeki ön sipariş fiyatı 400 sterlin.

Üstelik ShopTo, PS4'ün gamepad'i DualShock 4 ve lansmanda tanıtılan oyunları da ayrı ayrı satışa sunmuş. Siteye göre DualShock 4'ü 45 sterlin, oyunların her birini ise 50 sterlin karşılığında satın almak mümkün.

Amazon ise siparişler konusunda şimdilik daha temkinli davranıyor. Ancak henüz ön siparişe sunulmayan oyun konsolu için sitede ilgili bölüme giderek PS4 hakkındaki son güncellemeri takip edebilirsiniz.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

önce gamepad leri satacaklar heralde...

pc mimarisi ile oyun geliştiricilerinin de beğenisini toplayan ps4 ü,bir ps3 kullanıcısı olarak çıkar çıkmaz alacağım,sadece estetik amaçlı konsolun kendisi özellikleri belli zaten

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir