Göz alıcı bir "holografik iPhone 6" konsepti!

iPhone 6 büyük ihtimalle böyle olmayacak. Ama bu tasarım, "hayali bile güzel" dedirtiyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Göz alıcı bir "holografik iPhone 6" konsepti! İtalyan tasarım firması Set Solution'ın konsepti, yeni iPhone'u holografik projektörlerle donatıyor

iPhone hala oldukça başarılı bir cep, ancak Apple'ın her geçen gün rakiplerinin baskısını daha çok hissettiği bir gerçek. Firmanın bir sonraki büyük yeniliğini ne zaman ortaya çıkaracağını biz de merak ediyoruz, ancak o zamana kadar hayal gücünde sınır tanımayan konseptlerle yetinmek zorundayız.

İtalyan tasarım firması Set Solution'ın konsepti, yeni iPhone'u holografik projektörlerle donatıyor. Kullanıcı, fiziksel ekranın yanında ve "havada" görünen bu ekranlarla etkileşimde bulunabiliyor. Bu tür bir işlevin pratikte ne kadar kullanılacağı soru işareti, ancak farklı olasılıkların hayal ediliyor olması güzel.

Holografik iPhone 6 konseptini videomuzda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

hahaha nasılda programla uydurulmuş bir şey, her yeni modeli öncesi böyle saçma şeyler çıkartıyorlar sonra gerçeği yine kütük gibi bir iphone oluyor.

nefisto diyebiliriz....

Çok şaçma bi tasarım hiç kullanışlı değil zaten böle bişeyde çıkarmaz apple 5s in sarjı zar zor 1 gün gidiyor.Buna Araba Aküsü Lazım ...

Bak harbi çok güzel.Teşekkürler :)

Sanırım artık batarya diye bişey kalmaz herkes priz yanında gezer. Önce bi bitmeyen pil bulsunlar da bu teknolojiler bence hiç uzak değil.

1985'li yılların Geleceğe Dönüş filmi kadar iddialı olmuş.

HERŞEYİ BIRAK TASARIMI BİLE YETERLİ ... :)

zaaten böyle olsaydı şarj mı dayanırdı buna

İPhone Belli Olmaz Çünkü 2007'de Olamıyacak Denebilecek Bir Telefon Çıkartmıştı Apple Şimdi Böyle Bişey Neden Çıkartamasın :) Apple İPhone 6 Böyle Çıksa Android , Windows Phone İflas Eder :)

iphone tasarim olsun stabilite olsun cok iyi bataryasi haric. bir gunu zor ederken bide hologram cikti :D

Apple yapıyor kardeş adamlar daha 2010 yılında çıkan s4 e güncelleme veriyor..

adam bir telefonun camını siler bee. pisliğinden ekran görünmüyor. tasarımda işe yaramaz zaten.

tamam yandık herkes iphone 6da hologram olcak diye dolasmaya baslicak

Hologramı bosverin ya nerdeyse Full ekran harika gözüküyor iphone 6 da devrimsel Bi cihaz olur gibime geliyor 4 çekirdek 2 GB falan olabilir

Sadece gülüyorum

Sadece gülüyorum

iphone 6 dan çok büyük şeyler bekliyorlar ama apple en fazla 4.7'' ekran çıkarır o da zor

bu ne yaa vallaa tiksindim hayalperstliğinizden holografik ne lan kim yapar bunu epıl mı onlar önce samsungu nokia yı taklit etmeyi bıraksınlar ayrıca eşşek yüküyle para istiyolar güdük telefonarına

iphone öldü artık devir wp devri android devri

iphone öldü artık devir wp devri android devri

Hologram teknolojisi günümüz teknolojisi ile tamamen imkansız, fakat çalışma gerçekten çok güzel yinede en büyük hata şu: Holografik bir telefon yapabilirlerse ancak 2-bit olabilir 32 veya 64 bit hologram belki 30 yıl sonrasının teknolojisi ile bile imkansız. Ayrıca sözüm Samsung'u, Nokia'yı taklit etmeyi bıraksın diyene; Apple, ilk multitouch özelliğine sahip olan dokunmatik telefonu yaptı. Samsung tamamen Apple'dan çalıntı hatta mahkemeyi Apple kazandı fark ettiysen, 200 milyon dolarda para cezası ödedi Samsung. Nokia'ya gelirsek ona bir şey diyemem o çalıntı değil ama özenti konusuda değil.

Sen de yorum yaz

Turhost