Grand Theft Auto 5 şimdi çok daha gerçekçi!

Efsanevi oyun GTA 5 için hazırlanan The Pinnacle of V modu oyuna 4K kalitesinde görsellik getirdi!

  • Onur Seven
Grand Theft Auto 5 şimdi çok daha gerçekçi!

Grand Theft Auto 5'in PC sürümü için yayınlanan en büyük mod olan "The Pinnacle of V" sadece oyunun görsellerini geliştirmekle kalmıyor, bunun yanında oyunun neredeyse tüm özelliklerini de yeniden yapılandırıyor.

Yayınlanan geliştirme paketinin en çarpıcı yanı ise gerçeğe oldukça yakın görsellik seviyesine ulaşması. Modder Josh Romito, oyunun görsel tüm ayarlarını elden geçirerek son derece etkileyici gerçeklikte grafikler sunmayı başarmış durumda.

Diğer birçok mod gibi Los Santos'u daha da büyüleyici kılmak adına şehrin dokuları onarılırken, 4K kalitesinde görsellerle ağaç yaprakları, yeşillikler, su, kan sıçraması ve otomobiller gerçeğe oldukça yakın hale getirildi.

Ancak Toddyhancer gibi popüler birçok modun aksine Pinnacle oynanışa da etki edecek bir takım yenilikler getiriyor. Nüfus düzeyi zamana ve haftanın günlerine göre arttırılmış durumda. Oyunun orijinal silahlarının tümü modifiye edilirken, mermi darbe etkileri ve parçacıklar da elden geçirilmiş.

Bugüne kadarki en gerçekçi, çarpıcı ve sürükleyici Grand Theft Auto deneyimini oluşturmayı hedefleyen The Pinnacle of V modunun güncel versiyonunu indirebilmek için buraya tıklayarak resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Dünya kadar ayar var.. kim uğraşcak

Başka resim bulamadınız mı?

@02 Aralık 2015 01:48 Boyle yanit verenlere gicik oluyorum. Oyunun icerisinde bin tane adam oldurulmesi onemli degil ama mayolu kadin gormek buyuk sorun. Bunlarin akli dengesinde kesin problem var.

@02 Aralık 2015 01:48 kes yobaz

@02 Aralık 2015 01:48 Resimde rahatsız edici olan nedir? tamam sende tek el mod on :)p

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play