GTA 4 için inanılmaz bir modifikasyon!

GTA 4'ün grafiklerini birkaç sene ileriye götürmeye ne dersiniz? İşte inanılmaz bir modifikasyon!

  • Zeynel A. Öztürk

Grand Theft Auto 4'ün grafiklerini bir adım ileri taşımaya ve daha gerçekçi hale getirmeye ne dersiniz? Sadece 2.82MB'lık bu mod, boyutundan çok daha fazla iş görüyor.

Birkaç yeni doku ile gelen iCEnhancer adındaki modifikasyon, oyunun grafiklerini etkileyici ışık efektleri, derinlik etkisi, yeni ve yüksek çözünürlüklü araba modelleri ve dokular, yeni hava durumu efektleri, parlak metal görünümü ve gerçekçi yansımalar ile tamamlıyor. GTA 4 ilk çıktığında böyle görünseydi, oyunun bulunduğu konum bugünkünden çok daha farklı olabilirdi. GTA için şimdiye dek birçok mod yayınlandı ancak bu mod, hepsinden fazla dikkat çekmeyi başarıyor.

Ve kısa bir not: Modu yüklemek için GTA'nın 1.0.0.4 veya 1.0.4.0 sürümüne ihtiyacınız var. GTA'nın son sürümü olan 1.0.7.0 sadece beta sürümü olan iCEnhancer 1.2.5 tarafından destekleniyor.

Modu yüklemek için yapmanız gereken ise indirdiğiniz dosya içerisindeki tüm dosyaları bir klasöre çıkartmak, ardından hepsini GTA 4 klasörüne kopyalamak. Varolan dosyaları değiştirmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda, bunu onaylayarak mevcut dosyalar değiştirin.

iCEnhancer'ın GTA 4'ü nasıl yenilediğini videomuzda yakından görebilir, yüklemeden önce bir fikir sahibi olabilirsiniz!

İndirin: GTA 4 için iCEnhancer

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

süper bir mod. sırf bu mod için gta4 ü tekrar indireceğim

Bu tür modlar yüklendikten sonra oyunlarda takılmalar ve sorunlar olabiliyor. Eğer kuracaksanızda değiştirilecek dosyaların yedeğini alın sonra oyunu tekrar silip yüklemek zorunda kalmayın.

bence çok süper bir mod sanki film izliyormuşum gibi oldu :) ilerde yeni ekran kartı alcam gta 5 bundan iyi olcak sanrıım

2 gun once yukledım renkler canlanıyor 2 mb dosya ınanılmaz seyler yapıyor ama parlamalar cok gokyuzunde falan katlancak gıbı deyıl

enb series dpeasant
realizm ıv
ultimate textures v2.0
visual ıv

yamalarını yükleyin. Yukarıdaki grafiklerin çok daha iyisini elde edersiniz.

1070 patc ile denedim ve hiç memnun kalmadım.Işıklandırmalar sorunlu ayrıca agaçların yeşili çok cırlak.Yapan elemanları tebrik etmek lazım bu efekler karşısında rockstar gameste artık biraz adam akıllı oyun çıkarır.Mümkünse gta 5 hott coffe mod'lu olsun.Şehir yaşıyor diyolar araçlar var,partiler var ama kızlar yok.

gerçekten videodaki gibi harika fakat pc kaldırmadığı için tekrar eski haliyle oynamam gerekicek :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost