GTA 5 para dağıtmaya başladı!

Rockstar, GTA 5 Online'da yaşanan sorunları affettirmek için, herkese para dağıtıyor!

GTA 5 para dağıtmaya başladı!
Yeni bir hayat isteyenlere bol bol yetecek para

GTA V piyasaya çıktığı gibi birbirinden farklı altı tane rekor kırdı ama herkes, onun online modunun peşindeydi. Özellikle oyunun üretimi aşamasında sık sık reklamı yapılan multiplayer mod, ne yazık ki açılışlarından itibaren birçok sorunu da beraberinde getirdi.  

Rockstar'dan gelen bir açıklamaya göreyse, Ekim ayı içerisinde GTA V Online'a girmek isteyen tüm oyunculara, 500.000 dolarlık kocaman bir özür parası ödeneceği dile getirildi. "Stimulus package" olarak dile getirilen ödeme, ay içerisinde oyuna girmeye çalışan ve envai çeşit zorlukla karşılaşan oyunculara, bir nevi özür mahiyetinde hazırlanmış.  

GTA V'in tek kişilik senaryosundan alakasız olarak, 16 kişinin aynı harita üzerinde, farklı şekilde oyun deneyimi yaşamasına imkan sunan online mod, Ekim ayı itibari ile hayata geçirilmiş ve milyonlarca oyuncunun istilasına yenik düşmüştü. Rocstar'ın yayınladığı nottaysa şu bilgiler yer alıyor; "GTA Online'nın başladığı ilk günlerde, birçok teknik sorunla karşılaşmıştık. Her ne kadar şu anda işler yolunda gitse de Ekim ayı içerisinde GTA V Online oynamış ve ay sonuna kadar oynayacak tüm oyuncularımıza "Stimulus package" hazırlamış bulunmaktayız."

Online mod içerisinde oyuncular birbirleri ile ya da birbirlerine karşı olarak farklı işler yapabiliyor ve kazandıkları paralar ile oyun içerisinde ev, araba gibi mal, mülk edinebiliyorlar. Bahsi geçen özür parasınaysa, oyun içerisinde bulunan ATM'ler ve de akıllı telefonlar üzerinden ulaşılabilecek. İlk parti, bu hafta, 250,000 dolar olarak tüm oyuncuların hesaplarına yatmış olacak.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Gerçek para sandım ben de :( Neyse o da iyi :D

O kadar para kazandı, bi zahmet...

bende gercek para veriyolar sandim :))

14:31 dostum oyun parası veriyor ; gerçek para değil

hiç gerçek para verirmi seni gidi rockstar :D

@14 Eki 2013 22:15 Oldu 100$ oyun al oyunda hata var diye 500.000$ ödensin :)

Gerçek Para vericek sandin bende bize nekadar verir acaba

Villa aliriz artik :)

Bana gelmedi bişey

Bana geli 500 bin dolar

1221, qweadfasfdagshdh

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir