GTA V gerçekten geliyor mu?

Beklenen an yaklaşıyor mu; GTA V gerçekten geliyor mu? İşte yeni GTA'dan ilk sinyaller...

GTA 5'in ilk sinyalleri geliyor!
Dördüncü oyun piyasayı sallamıştı...

Dünyanın en çok satan ve en çok tartışılan oyunlarından Grand Theft Auto'nun beşinci oyunun ilk sinyalleri gelmeye başladı. Piyasaya çıktığı yıl ödülleri silip süpüren ve rekorlar kıran GTA 4'ten sonra serinin beşinci oyunu merakla bekleniyordu.

Beşinci oyunun geleceğinin ilk ipucu Rockstar ve Take-Two adına kayıt ettirilen internet siteleri. CashForDeadDreams.com, SixFigureTemps.com, LifeInvader.com, StopPayingYourMortgage.com ve HammersteinFaust.com siteleri iki firma için oldukça gizli bir şekilde firmaların adına kayıt ettirildi.
GTA serilerinin diğer oyunlarından da hatırladığınız üzere oyunda adı geçen firmaların internet sitelerinin adlarına oldukça benziyorlar.

İkinci ipucuysa, Declan Mulvey isimli dublörün özgeçmişinde saklı. CVG tarafından iş için görüşmeye giden Mulvey'nin özgeçmişinde GTA 5'te çalıştığı yazılıydı. Rockstar'ın yeni oyunu L.A.Noire'ın da Mayıs ayına doğru çıkacağını düşünürsek, firmanın yeni projesinin GTA 5 olması mümkün.

Gökay Özbudak

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Biz daha 4'ü oynamadık bu ne hız :D

gta 4 gercektten vasatti

walla gta iv uevimizde oynayamadik

K9SOFTWARES gülüyorum sana sadece :))

Bilgisayar, GTA 4'ü zor kaldırıyor, 5'i hiç oynayamayız eğer grafik motorunda iyileştirme yapmazlarsa!!

Biz daha 4 dü oynamadık bu ne hız ..Biliyormusun oyunu laglardan oynayamadık şimdide gta 5 isterlerse 7 olsun aynı tas aynı hamam misali olursa yine çok yazık ederler!

gta4 mü kaldı arkadaşlar sizde abartıyorsunuz.kaç yıl oldu oynayan oynadı bitirdi.siz oynamadınız diye çıkarmasınlar mı.bu sektör böyle işte.oyunu iyi oynamak istiyorsan kıyacaksın parana.eminim pc leri yüzünden oynayamadık diyenler sigara içiyorlardır.içmeyin sigarayı alın iyi bi makina

4 ü hiç sevmemiştim adam gibi calışması için o kadar yama cıkardılar insallah bu sefer insan gibi cıkarırlar

Konsol'a geç , bak keyfine

ben gta 4'ü oynadım bitirdim çok güzel herkese de tavsiye ederim...sabırsızlıkla 5'i bekliyorum çıktığı an gidip hemen alıcam.....

çok güzel haber

Arkadaş insan bir yazılım yaparken kullanıcıyı da düşünür en azından. Ama nerede... Yani dediklerim sadece Rockstar için geçerli değil.

GTA 4 çok iyiydi. Beni belli bir süreliğine de olsa bazı şeylerden uzak tutmayı başardı. : )

En İyi GTA 4 PS3 de Olur :)

4ün grafik motoru berbattı nfs hot pursuit,cod black ops,star wars the force unleashed 2,sniper ghost warrior,split second,tron,left4dead2 gibi oyunları oynayabilmeme rağmen gta4te en düşük grafik ayarlarında bile donma yapıyordu biraz oynadıktan sonra bıraktım

GTA 4 mükemmeldi. GTA 5 de oyunseverleri uzun süre meşgul edecek kadar güzel bir oyun olacak bundan eminim.

10000000000 numara geta 5

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir