Güçlü Bir LG G7 ThinQ Geliyor!

Yeni sızıntı, beklediğimizden de daha güçlü bir LG G7 ThinQ'nun geldiğini söylüyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Güçlü Bir LG G7 ThinQ Geliyor!

Yeni ortaya çıkan görüntüler, LG'nin bir sonraki amiral gemisinin gerçekten de LG G7 ThinQ olabileceğini gösteriyor.

Techradar'a göre LG "G7 ThinQ" Mayıs ayında satışa sunulabilir. Telefonun şu an Amerika'da LG-G710TM adıyla test edildiği söyleniyor. Test aşamasındaki telefon çıkartılmayan bir plastik çerçeveyle geliyor. Buna rağmen üst taraftaki tartışmalı çentiği görebiliyoruz.

Tasarım alanında önemli değişiklikler yapıldığını görüyoruz. Neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olan telefonun güç düğmesi sağda yer alıyor. Soldaki düğme ise yapay zekaya ayrılmış bir düğme olabilir. Yani LG'nin yapay zeka çalışmalarının yeni ürünlerini bu telefonda görebiliriz. Yapay zeka ilk olarak LG V30S ThinQ'da yer almıştı.

Etkileyici Özellikler

Techradar'ın kaynaklarına göre LG G7 ThinQ, Snapdragon 845 işlemci, 4GB RAM ve 64GB dahili depolamayla gelecek. Bu özellikler bugünün amiral gemileriyle aynı seviyede olsa da, yakında geride kalabilir. Galaxy Note 9, Google Pixel 3 gibi telefonların 8GB RAM, 256GB depolama gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor.

G7 ThinQ'nun Mayıs'ta piyasaya çıkması beklendiğinden tanıtım, bu ayın sonlarında gerçekleşebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

LG eskiden (G4'e kadar) daha iyi özellikleri daha ucuza sunması sayesinde tutuluyordu, G2 gerçek bir başarı abidesiydi, G3'deki problemlere rağmen G4 ile kendini affettirmişti fakat G5 o berbat görüntüdeki kasası ile güzelim seriyi mahvetti, G6'da ise daha düşük özellikleri daha pahalıya sunmaya başladı, V serisinin yüksek fiyatı için altyapı yapmaya çalışıyordu ama LG eline yüzüne bulaştırdı ve telefon piyasasında çok gerilere düştü. Şimdi toparlamaya çalışıyor ama işi çok zor.

Sen de yorum yaz