Güçlü ve ücretsiz bir veri kurtarma aracı!

Yanlışlıkla sildiğiniz önemli verilerinizin ardından ağlamayın! Bu bedava araç işinize yarayabilir!

  • Zeynel A. Öztürk

Her bilgisayar kullanıcısının başına gelir: Bazı önemli dosyaları yanlışlıkla sileriz ya da sabit diskimizde oluşan bir hata, dosyaları ulaşılmaz hale getirebilir. İşte bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bedava bir kurtarıcıdan bahsedeceğiz. Windows için güçlü bir veri kurtarma aracı arıyorsanız silinen bölümlerinizi, fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı kurtarabilen Power Data Recovery'yi faydalı bulacaksınız.

Programın yapımcısı MiniTool, indirme sayfasında dosya kurtarmaya yönelik boot edebilen bir disk de sunuyor. Bu sayede bir sistem dosyasını sildiyseniz dahi kurtarma şansınız var. Program kişisel amaçlarla kullandığınız sürece ücretsiz.

Windows için Power Data Recovery'yi buradan indirebilirsiniz

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

pek güvenemedim yüklemedim

Evet program ücretsiz ama boot edilebilir disk deneme sürümü. Sadece dosyaları bulabiliyorsunuz, kurtarma devre dışı. Satın almak gerekiyor.

kurtarma hızı nasıl onun hakkında bilginiz varmı.ben arkadaşın 500 gb hd sini biçimlendirdim ne yazıkki hepsini geri kurtaramadım çok uzun sürüyo.

arkadaşlar linux altında photorec 'i deneyin. Her türlü dosya sstemini tanıyor ve HDD, Flash, CD, DVD ne olursa çalıştığı bilgisayar okuyabildiği sürece her şeyi kurtarabiliyor...

teşekkürler. denedim sonuç aldım. taramasıda hızlı,birazda sizin bilgisayarınızın hızına bağlı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play