BT güvenliğinde dev güç birliği!

Dev güvenlik çözümleri sağlayıcısı ve dev güvenlik ürünleri dağıtıcısı anlaştı! İşte hedefleri...

IDC ve Tolly Group'un araştırma sonuçları

IDC ve Tolly Group'un araştırma sonuçları

Trend Micro, kurumsal güvenlik çözümleri pazarında yenilikçi yaklaşımları ile son yıllarda önemli bir atağa geçti. Bağımsız araştırma kuruluşu IDC, 2011 Sunucu Güvenliği raporunda pazar lideri olarak Trend Micro'yu duyururken, bir başka bağımsız araştırma kuruluşu olan Tolly Group ise Sanallaştırma 2011 Güvenliği raporunda Trend Micro'yu en iyi çözüm sağlayıcı olarak seçti. Trend Micro ayrıca VMWare tarafından öncelikli olarak müşterilerine önerilen iş ortağı ve IBM Tivoli Premier Business Partner olarak kurumsal pazardaki gücünü tescilledi.

Helyum Bilişim'in 5 bölgeye yayılmış uzman personeli, kurumsal çözümlere ihtiyaç duyan işletmelere, ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için doğru çözümleri sunarak, onlara en yakın noktalardan destek verecek.

Türkiye'nin yanı sıra Kıbrıs, Azerbaycan ve Türkmenistan'ı da kapsayan bu işbirliği sayesinde, Trend Micro çözümleri başta Türkiye olmak üzere adı geçen tüm ülkelerde yaygın şekilde son kullanıcılara ve kurumsal müşterilere ulaşacak. Helyum Bilişim bu bölgelerdeki mevcut yapısını güçlendirirken, Trend Micro da bu pazarlara ilk kez giriş yapacak.

Trend Micro'nun bölgesel olarak büyüme hedefi, Helyum Bilişim işbirliği sayesinde hız kazanacak. Trend Micro, önümüzdeki 3 yıl içerisinde bu ülkelerde temsilcilikler açacak. Helyum Bilişim'in de bu bölgelerdeki mevcut satış kanallarını desteklemek amacıyla ofis açması planlanıyor. Trend Micro ve Helyum Bilişim, bilgi güvenliği teknolojileri açısından henüz bakir olan bu pazarlara hızlı bir giriş yaparak avantaj elde etmeyi umuyorlar.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Helyum Kaspersky ile yakalayamadığı başarıyı Trend Micro ile hiç yakalayamaz diye düşünüyorum. Burda yazılanlar fazlaca iddialı. Kurumsal alanı bilemem ama Trend Micro' nun son kullanıcı tarafında pek başarılı bir yazılım olacağını düşünmüyorum açıkcası.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
3
IDC ve Tolly Group'un araştırma sonuçları
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir