Hack'lenmesine rağmen en değerlisi hala o!

Ardı ardına hack'lenmek bile teknoloji devi Sony'yi durduramadı. İşte Sony'nin müthiş başarısı...

  • Melik Arslan
Hack'lenmesine rağmen en değerli!
Sony hâlâ en değerlisi

Geçtiğimiz ay başı siber saldırılardan kurtulmayan Sony, bu durum sonucunda milyarlarca dolar kaybetmiş olsa da halen Asya'nın en değerli markası özelliğini taşıyor.

3.300 kişinin oy kullandığı Asya'nın En İyi 1.000 Markası Anketi'nde değerini ortaya koyan Sony'nin bu başarısının bir diğer nedeninin de Asya marketlerinde Sony markasının hala hatrı sayılır bir ağırlığı olması gösteriliyor.

Anket düzenleyicisi TNS'den Thomas Isaac, bu duruma "Çoğu Asya ülkesinde Sony ismini bilmeyen yoktur." şeklinde bir yorum getirerek Sony'nin Asya'daki değerini bir kez daha vurguluyor.

Ankette ağırlıklı olarak adı geçen diğer firmalar arasında Samsung, Panasonic, LG ve Canon da bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Sony'nin bu kadar değerli olmasının sebebi sizce nedir?
-------------------------------------------------------------------------------------ürünlerinin kalitesi

SONY iyidir.

görüntüleme ve ses ünitelerinde Sony'nin karizması tartışılmaz sağlamdır...bir kaç tane hacker diye adlandırılan zibidi olsa olsa çizik atar,dev yine devdir...Sony gibi...

ASYANIN EN İYİSİ DİYO DÜNYANIN DEĞİL Kİ

bencede sony japon dostlar a selam olsun

kulaklığım, laptopum, fotoğraf makinem sony. telefonum Sony Ericsson. Apple fanboyları gibi fanboyluk yaptığım yok. farklı markalar da kullanıyorum. sony bu kadar hacklenmesine rağmen hala başarılıysa bu ürünlerinin kaliteli olduğu anlamına geliyor.

Bir başkadır SONY...

tartışmasız.....

SONY denilen firmayı bilmez yaşı genç olanlar, bu dünya için nasıl bir mihenk taşı olduğunu hiç bilmezler. Teknoloji yaratan az sayıda firma vardır, icatçı firmadır. Saygıyı hak eden firmadır...

bir kaç kendini hacker zanneden çapulcu, rakip firmaların desteği ile (ki bence başta microsoft ve apple) zarara uğrattı diye teknoloji üreten dev SONY güvenini elbette kaybetmez. Bence dünyanın en güvenilen teknoloji firmasıdır SONY.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost