Hadi 2018'i üç ödülle kapattı

Hadi milyonlarca üyesi, dağıttığı rekor ödüller, iş birlikleri ve kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle 2018'e damga vurdu.

Hadi 2018'i üç ödülle kapattı

Farklı konseptlerdeki yarışmaları, herkese hitap eden içerikleri ve gündem belirleyen soru kalıplarıyla kitlelerin fenomeni haline gelen Hadi, ilk altı ayında 7 milyon üye barajını aşmayı başardı. Dağıttığı 3 milyon TL'den fazla ödülün yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projelerine ve büyük iş birliklerine de imza attı. Yükselen ivmesi ile adından söz ettiren Hadi, ilk altı ayındaki faaliyetleri ile üniversite ve öğrenci kulüplerinin de gözünden kaçmadı. Türkiye'nin en prestijli üniversiteleri arasında yer alan Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Hadi'yi toplam üç kategoride aday gösterdi.

Üçte üç yaptı

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri 18'de halk oylamasının ardından 'Yılın En İyi Yerli Mobil Uygulaması' Hadi seçildi. Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü'nün düzenlediği 'İş Dünyası Ödülleri 2018'de 'Yılın Girişimi' ödülü de Hadi'ye gitti. İstanbul Teknik Üniversitesi Kulüpler Birliği ve İşletme Mühendisliği Kulübü'nün iş birliğiyle düzenlenen 'Girişimcilik ve Sosyal Medya Ödülleri' ödül töreninde 'En İyi Mobil Uygulama' Hadi seçildi. Aday gösterildiği tüm ödülleri toplayan Hadi, 2018'i üç ödülle kapatmış oldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz