Haier notebook alana bisiklet hediye ediyor!

Teknik özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çeken Haier notebook'lar, şimdi bisiklet hediyeli

Haier notebook alana bisiklet hediye ediyor!

Haier'in Türkiye distirbütörü DataStar, hem babaları hem çocukları düşünen bir kampanya başlattı. Haziran sonuna kadar bir adet Haier notebook alan herkese bisiklet hediye ediliyor. Üstelik bu kampanya tüm Haier notebook modelleri için geçerli.

DataStar Pazarlama Müdürü Mahmut Ulucan, Babalar Günü ile okulların tatilinin aynı döneme denk gelmesi nedeniyle hem babaları hem de çocukları mutlu edecek bir kampanya planladıklarını belirterek, "Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde geçerli. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bir Haier satış noktasına gitmeleri ve beğendikleri model notebook'u satın almaları yeterli" dedi. Kampanyada hediye edilen bisikletlerde de 20 ve 26 inç olmak üzere iki boy jant seçeneği sunuluyor.

Haier notebook alana bisiklet hediye ediyor!

Haier notebook'lar yüksek teknolojik özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Türkiye'de de pek çok test editöründen ödül alan Haier notebook'lar DataStar güvencesi ile Türkiye'de pazara sunuluyor.

Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi için:

DataStar, 0216- 544 1200 www.datastar.com.tr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Daha bir ay önce Haier aldım, maalesef, gulp....

yok artık velesbit!

haier gibi saçma sapan markalara para verceğime gider casper alırım anlayın yani casperin kalitesini

Haier mi? adını ilkdefa duyduğum birşeye beşkuruş vermem gidip alacağım laptopta 100 lira indirim yaptırıp o 100 lira ile bisiklet alırım daha iyi ^^

1 senedir Haier kullanıyorum çok memnunum... Bilgisayar konusunda da deneyimli biriyim. Profesyonel Web tasarımı, afiş logo tasarımı da yapan bir insanım... Arkadaşın biri Casper daha iyi demiş. O arkadaşa söylüyorum, senin kullandığın klavyeyi de Haier üretiyor yanlız :) hatta yan yana getir bak istersen :) selamlar saygılar.

haier in linux lu olmasına bayıldım i5 li bir model alayım kendime :))

Haier çok güzel arkadaşlar, hemen ön yargılı düşünmeyin, kampanyalarını iyi izleyin. çok iyi fiyata çok iyi bir bilgisayar alma imkanınız olur. Haier'in verdiği fiyattan daha düşüğüne hiç bir yerde rastlayamazsınız.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost