Hain saldırının ardından Facebook devrede!

İstanbul Atatürk Hava Limanı'nda yaşanan hain saldırı sonrasında Facebook, Güvenlik Güncellemesi uygulamasını bu kez İstanbul için devreye soktu!

Hain saldırının ardından Facebook devrede!
Facebook sayfanızın üstünde bu mesajı göreceksiniz...

Akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan patlamalar, bir kez daha ülkemizi yasa boğdu. Facebook da, yakınlarının durumunu merak edenler için benzer saldırı ve felaketlerde devreye soktuğu Güvenlik Durumu Güncellemesini bu kez İstanbul'daki kullanıcıları için devreye aldı.

Siz de İstanbul'da yaşıyorsanız ve Facebook'taki arkadaşlarınıza iyi olduğunuzu bildirmek istiyorsanız, Bildirimleriniz arasında durumunuzla ilgili bir bildirim göreceksiniz. Bu bildirimde ya da Facebook sayfanızın üstünde göreceğiniz Güvenlik Güncellemesi kısmından "Güvenlik Durumunu Güncelle" seçeneğine tıklayabilir ve iyi olduğunuzu yakınlarınıza bildirebilirsiniz.

Facebook, aynı uygulamayı daha önce de, Paris saldırılarında ve çeşitli doğa felaketlerinde hayata geçirmişti...

Bildirimleriniz arasında bu bildirimi göreceksiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bu adam nasıl havalimanına girebiliyor aklım almıyor. Oradaki güvenlik görevlilerini işten kovsunlar bu ne ya.

@29 Haziran 2016 00:29 Metro ile gittiğinizde dış hatlar gidiş-geliş bölümüne girene kadar hiçbir kontrol noktasından geçiş yok. Metro girişinde 2 veya 4 silahlı polis oluyor sadece.

@29 Haziran 2016 00:29 Havalimanına girmediler olay havalimanı dışında oldu.

Nah güvendeyiz Fcebook. Türkiyede yaşıyoruz farkındaysan!

Girisimleriniz için teşekkür ederiz

Facebook devrede olsa ne olur olmasa ne olur facebookmu kurtaracak terör örgütlerinin eleman topladığı site devrede olsa NE OLUR?

Facebook ve Twıyyer'e giremiyoruz..Yukarıda verdiğiniz öneri için önce Face'nin sayfasının açılması gerekir..Sayfa açılmıyor...

ne zamaqn gırecek faceler bellımı

facebook açmiyo istanbuldaki patlamanın etkisi olabilirmi? hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet ailelerine baş sağlğı diliyorm türkiyenin başı sağ olsun.......

aman eksik kalsın...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost