Half Life 3 ne zaman geliyor?

Yıllardır "ne zaman çıkacak" sorunu sorduğumuz Half Life 3'le ilgili Valve'dan önemli açıklama...

Half Life 3 ne zaman geliyor?

Video oyunlarıyla aranız iyi olmasa bile Half Life ismini mutlaka duymuşsunuzdur. Yılların efsane bilgisayar oyunlarından Half Life'ın mimarı Valve, oyunseverlerin merakla beklediği bir konuda açıklama yaptı.

Valve'ın kurucularından olan Gabe Newell, Half Life 3 ile ilgili şu sözleri kaydetti: "İşin doğrusu Half Life 3 konusunda olabildiğince dikkatli davranmaya özen gösteriyoruz. İnsanları beklenti içine sokmaktan kaçınıyoruz."

Half Life 1'i duyurduktan tam 1 yıl sonra satışa sunduklarını hatırlatan Newell, aynı durumun Half Life 3 için de yaşanmasını istemediklerinin altını çizdi.

Yani anlayacağınız Half Life 3 için daha uzun bir süre beklememiz gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

kalsin artık istemiyorum halflife resmen dalga geçer gibi şuraya bak !!

Beklemeye değer mi; KESİNLİKLE!

En güzel oyunlardan biriydi bence 1, 2den daha başarılıydı.

Hayatımda en fazla beklediğim oyun desem yeridir! Ama belki bir gün sessiz sedasız çıkıverir!

Blizzard 13 yılda Diablo yapınca oluyor da Valve 5 yıl bekletemez mi yani?

Neden bu kadar uzun sürdü anlamıyorum. Half-Life 2 ve devam paketleri çıkalı kaç yıl geçti. Bu zamana kadar iki kere daha çıkarırlardı.

// Devamı gelmedi ama ben Xbox 360 için Orange Box aldım. Yeniden bir hatırlayacağım.

çıkarmayın.. 50 sene bekleyin.. turşusunu kurarsınız.. şimdiye kadar half life 15 çıkıyo olması lazımdı hala 3 tesiniz

half lifede nihala dıye bırısı var onda kaldım

oyun çok gerçekçi olacak gibime geliyor

çok sabırsızsınız, sonra da oyunu acele çıkartınca yok efendim şurası olmamış, yok efendim buglar çok, yok biraz daha uğraşsalardı diyosunuz. Bırakında adamlar Half-Life'a yakışır bir oyun yapsınlar. Yoksa mahvederler oyunu diyim, bu kadar üstlerine gitmeyin. Çok yaşa Gabe Nevel!

Bir araştırın arkadaşlar Half Life serisinin ne kadar satıldığını bir öğrenenin.Valve ve diğer şirketler kafalarına estiği zaman oyun çıkartamazlar biraz neden diye düşünseniz sanırım anlarsınız.Left 4 deat 4 Half Life 2'den daha fazla oynanılan bir oyun ve valve'nin çıkardığı ve reklamını yaptığı 1 düzine oyun var,Gabe Newell'a hak veriyorum.Taki ne zaman düzgünce gidip korsan cd yerine orjinal cd alırsınız,belki o zaman önümüzdeki 10 sene boyunca Half Life 8'ibile oynayabiliriz.Unutmayınki valve ve diğer şirketler için şu esastır.Oyuncu istediği kazanılan paraya göre dikkate alınır.

öyle diyorsunuz ama şimdi oynadığımız 3D oyunlar Half Life sayesinde

Sen de yorum yaz