Harry Potter da 3D diyor!

Efsane olmuş film serilerinden biri daha üçüncü boyuta geçmeye hazırlanıyor...

  • Melik Arslan
Harry Potter da 3D diyor!

Günümüzdeki film piyasası gittikçe teknoloji bakımından zenginleşmeye devam ediyor ve son zamanlarda üç boyutlu (3D) filmlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Sinema piyasasında iyi isim yapmış serilerden Harry Potter serisi de 2011'in sonlarında 3D olarak tekrar piyasaya sürülecek. Eğer Warner Bros.'un kafasındaki bu düşünce gerçekleşirse, Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 3 boyutlu ilk Harry Potter filmi olacak ve onu, serinin eski filmleribnin 3D sürümleri takip edecek.

Warner henüz bu durumu resmen onaylamış ya da reddetmiş değil. Ama duruma bakılırsa öncelikle bu seri olmak üzere, sinema tarihindeki çoğu seri, önümüzdeki 2 yıl içerisinde 3D olarak tekrar piyasaya sürülebilir. Zira Harry Potter serisine ait söylenti, Star Wars filmlerinin 3D olarak tekrar piyasaya sürüleceği duyulduktan sonra ortaya çıktı.

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2'nin önümüzdeki yaz, 15 Haziran'da 3D olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

tıtanıc de 3 boyutlu oluyor :)

çıkarın suyunu çıkarın nası daha çok para kazanalım diye suyunu çıkarın

Bi o eksikti oda gelsin 3d izleyelim onuda

örümcek adam bence 3d film olsa hepsinden iyi olur...o filmi 3d olarak bir hayal etsenize

"Dünyayı Kurtaran Adam" 3D sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Sonradan 3D'ye uyarlanan filmlerin sette 3D ile çekilen filmlerin yerini tutmayacağına inanıyorum. Objeler gerçekten 3 boyutlu olmayıpta sadece 2-3 obje on planda kalanlar arka planda tekrardan sahnelenecekse 3D olmasa da olur, hem boşuna başımız da ağrımaz...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play