Hasta cep telefonu iyileşti...

Bellek kartı içerisinde virüs tespit edilen ve toplatılan cep yine raflarda; ama iyileşmiş olarak...

  • Halil Mollaoğlu
Virüssüz: Toshiba TG01 sipariş edilebiliyor
Toshiba TG01: Virüssüz bir şekilde temin edilebiliyor.

O2 şebeke operatörü Toshiba TG01 cep telefonunun satışına tekrar başladı. Cep telefonu online mağazadan temine edilebiliyor. Akıllı telefon çarşamba'dan itibaren O2 mağazalarına da dağıtılacak.

Şebeke operatörü geçen hafta cep telefonunun dağıtımını yasaklamıştı; çünkü yapılan testlerde cihazın bellek kartının içinde virüs tespit edilmişti.

Söz konusu virüsün ne tür bir virüs olduğu hala belli değil. O2'nin açıklamasına göre ortaya herhangi bir zarar çıkmadı. Defolu bir cep telefonuna sahip olan müşteriler cihazlarını direkt yenisiyle değiştirebilecekler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

İstediği kadar iyileşmiş olsun insanların güvenini bir kez sarstı ya artık beklenen ilgiyi göremeyebilir. Şahsen benim açımdan...

güven sarsıldı. zor biraz

Nasıl virüslü ürün yolluyorlar anlayamıyorum.

sayın yorum yapan arkadaşlar görüşlerinize katılmıyorum dijital ortamda 100%100 güvenlik yoktur 100%1 dahi yanılma vardır mesala orjinal asus anakart,tımda cd içinde bir vürüs çıktı bende antivürüsü kapattım cd bilgisayara kopyaladım vürüsü temizledim temizlenmiş şekilde cd yazdım sonuşta sonuçtan antivürüsü yapan,da insan vürüsü yapanda insan hatasız insan olmadığına göre hatasız dijital cihaz,da olamaz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir