Hattına TL yükledi, BMW 116i kazandı!

Vodafone faturasız hattına TL yükledi, BMW 116i sahibi oldu!

Vodafone hattına TL yükledi, BMW 116i kazandı!

Dijital Dönüşüm Hareketi'yle Türkiye mobil iletişim sektöründe ilklere imza atmayı sürdüren Vodafone, faturasız abonelerine özel düzenlediği çekiliş kampanyası ile yüzlerce hediye kazandırdı. 8 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında faturasız hattına TL yükleyen aboneler arasında yapılan çekilişle 1 adet BMW 116i otomobil, 100 adet Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon ve 100 adet Vodafone Smart Tab 3 tablet sahiplerini buldu. Büyük ikramiye olan BMW 116i otomobili kazanan Kocaeli'de yaşayan İsmail Emir, Vodafone Plaza'da düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

İsmail Emir'e ödülünü takdim eden Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

"Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda abonelerimizin dijital çağa uyum sağlamalarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu kapsamda Vodafone Faturasız abonelerimize de sürekli yeni avantajlar sağlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde bu avantajlara bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız abonelerimize hatlarına yapacakları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıracak bir çekiliş kampanyası düzenledik. Kampanyamızla 1 kişiye BMW 116i otomobil, 100 kişiye Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon, 100 kişiye de Vodafone Smart Tab 3 tablet sunduk. Kampanyamızın büyük ödülü BMW 116i otomobili kazanan değerli abonemiz İsmail Emir'i kutluyoruz. Vodafone Türkiye olarak yenilikçi ve avantajlı tarifelerimizle birlikte hayatı kolaylaştıran fırsatlar da sunarak abonelerimize sürekli kazandırmaya devam edeceğiz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Buna inanmamızı mı bekliyorsunuz...

bende yukluyom bir sey cımıyor

ulan bazı delir TL Ucak parası yatırıyor. ekstra konusma bile vermiyorlar. hep reklam bunlar.Kesin bu adamda vodafone çalışanıdır. önce anahtarı verip sonra vodafone araç filosu için kullanacaklar.

Reklamlar :]

çekilişten haberim olsaydı çekiliş süresi boyunca durmadan yüklerdim ama işte çekilişten bile haberim olmadı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir