Hauppauge, Penta ile el ele veriyor

Hauppauge, Penta ile yaptığı işbirliğiyle tüketicilere Türkiye'nin dört bir yanından ulaşacak.

Hauppauge'dan Penta ile ortaklık

TV işlevselliğinin masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara taşınması alanında önde gelen firmalardan Hauppauge, Penta Bilgisayar AŞ ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Hauppauge, Penta ile yaptığı işbirliğiyle tüketicilere Türkiye'nin dört bir yanında ulaşmayı hedefliyor.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için analog ve dijital TV alıcılarının üretiminde önde gelen şirketlerden olan Hauppauge, Türkiye'de "broadliner" distribütör olarak adlandırılan teknoloji dağıtıcısı ana şirketler arasında ön sıralarda yer alan Penta Bilgisayar AŞ ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Hauppauge'ın Türkiye'de yoğunlaştığı beş ürün grubunun -analog, dijital, hibrid uydu ürünleri, PVR (kişisel video kaydedici) ve MediaMVP- dağıtıcılığı bundan böyle Penta tarafından yürütülecek. Hauppauge, Penta'nın dağıtım kanalları aracılığıyla tüketicilere Türkiye'nin dört bir yanında ulaşmayı hedefliyor.

Hauppauge Türkiye Ülke Müdürü Yosi Rafael, imzalanan distribütörlük anlaşmasıyla ilgili bir açıklama yaparak şunları ifade etti: "Penta Bilgisayar ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Hauppauge, sürekli gelişmekte olan Türkiye pazarında lider konuma gelmeyi hedefliyor. Bu anlamda, Penta'nın bize güç katacağından eminiz."

Penta adına bir açıklama yapan Penta Yönetim Kurulu Üyesi Mürsel Özçelik de şunları söyledi: "Penta Bilgisayar olarak, IT ile ilgili tüm ürün gamlarında iş ortaklarımıza en kaliteli ürün ve çözümleri sunma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Multimedya, özellikle de TV kartları alanında teknoloji öncüsü olan Hauppauge ile işbirliği yapmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu sayede, iş ortaklarımıza vaat ettiğimiz 'tek bir noktadan tüm bilişim ürünlerine erişim' sözümüze bir adım daha yaklaşmış olduk."

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Hauppauge'dan Penta ile ortaklık
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir