Havalimanlarına özel izinli çanta

Swiss Gear'dan havalimanlarına özel tek izinli çanta.

Havalimanlarına özel izinli çanta

Eyüboğlu'nun distribütörlüğünü  yaptığı valiz ve çantalarıyla ünlü Swiss Gear, sırt çantalarıyla kullanıcısına rahatlık, şıklık ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Swiss Gear'ın Scan Smart özelliği ile havalimanlarında laptopunuzu çıkartmadan XRAY cihazından geçebilir zahmetsizce ve oyalanmadan uçağınıza yetişebilirsiniz. Swiss Gear sırt çantaları özellikle sık seyahat edenlerin gözdesi.

Ünlü çanta ve valiz üreticisi İsviçreli Swiss Gear, özellikle havaalanlarında sadece laptopu yüzünden valizini, çantasını boşaltmak zorunda kalan ve vakit kaybedenlerin çözümü olacak bir çanta tasarladı. Swiss Gear'in tasarladığı bu sırt çantası kullanışlılığı ve tasarımının yanında havaalanlarından da onaylı.

Çok özel fonksiyonel bölmeleriyle, iş hayatı, günlük kullanım ve outdoor için de uygun olan Swiss Gear, aşınma ve yıpranmalara karşı dayanıklı olarak tasarlandı. Sırt çantasının kumaşı da nefes alan, su ve rüzgâr geçirmeyen bir kumaştan üretildi. Özel olarak aşırı sık dokuma örgüsü ile rüzgârın içeri girmesine izin vermeyen kumaştan üretilen sırt çantası sağlamlığı da gözler önüne seriyor.

Swiss Gear Sırt Çantası  satış fiyatı; 299 TL'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

güvenlik görevlisi yine çıkarttırır laptopu o çantadan

O para boşuna. Çıkartırıp cihazı ne olacak ki? Çözümü kolay bir yere koymak ;)

Her Turlu Sırt çantasıyla zaten kolayca geçiyoruz, en iyisi logicase boşverin bunu

Fiyatı azmış 800 lira.. Asgari ücret karşılığı nerdeyse

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost