Grand Tourismo'dan gerçek hayata...

Grand Tourismo'nun efsane hız canavarı GTbyCITROEN kanlı canlı karşınızda...

İleri teknoloji ve farklı bir tasarım

İleri teknoloji ve farklı bir tasarım

4.96 metre uzunluğunda ve 1. 9 metre yüksekliğindeki GTbyCITROËN, geniş hava girişleri, arka rüzgarlığı, yatay LED tepe lambaları, yukarı doğru açılan kanatlı kapıları ve elmas efekti veren parlak 21'' alüminyum jantları ile son derece etkileyici bir süper otomobil tasarımına sahip. Kabin iç kaplamasında kullanılan siyah deri, bakır ve çeliğin ileri teknoloji ürünü yarış ekipmanları ile birleştirildiği GTbyCITROËN, rafine bir yarış deneyimi sunuyor.

Pek çok kişinin hayalini kurduğu süper otomobil GTbyCITROËN'in yeni versiyonu Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilenecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Ben de çıksa da alsam diyordum:)

araba güzel de, yedek parçası pahalı diyorlar, ondan tutmuyorum alternatifler arasında...

İşte Sony nin ve o onun ürünü Playstation'ın farkı.Oyunları film olur,kitapları yazılır ve en sonundada oyundan araba yapılır:))iksbaksçılarda var olan arabalardan zar zor özel oyun yaptırırlar o oyunları yapanlarda japon firmaları zaten:))

bizim fiberciler aynısını yaptı sanayide hemde şahin kasasına uyguladılar

cok guzel bir reklam yapılmış sony için ancak biraz daha detaylı bilgiye hayır demezdim doğrusu. Motoru, Max hızı vs vs nedir acaba?

performans hakkında bi bilgi yok.
GT ya işte, al sana spor araba :p

yaa citroen gibi fransız firmalrının yapacagı arabadan hayır gelmez alman arabasından waz gecmeçz aten bmw gt concept olarak bir modeli var bir kac yıl içinde piyasada olucak bmw gran turismo 5 serisi ve x6 karısımı gibi bişey..x6 nın daha alcak modeli

bu tip araçlar gösteri ve sergi için yapıldığından motoru yürüyen aksamı vs olmadığını sanıyorum.sadece gözle görülen yerlerini yapmış olabilirler.hele oyundaki araç yapıldıysa sadece gösteriş için yapılmıştır kanaatimce

bende tv de seyretmiştim konsept arabaları ilk önce görüntüsü nasıl diye ahşaptan yapıyorlardı sonra parçaları üretiyolardı buda öyle bişeydir ama yakında üretirlerse şaşırmam.

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
İleri teknoloji ve farklı bir tasarım
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir