Hayvanlar için mikrofon başında

Ozan Güven, Türkiye'nin evcil hayvanlara özel mobil sosyal ağı Moofio için mifrofon başında.

Ozan Güven mikrofon başında

Türkiye'nin evcil hayvanlar için yaratılmış en geniş çaplı mobil sosyal ağı olan Moofio, hayvan sahibi ve hayvansever herkes için buluşma noktası olmayı hedefleyen bir uygulama.  Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama ile artık evcil hayvanlarımızın da kendilerine ait sosyal medya hesapları olabilecek. Uygulama içerisinde sahiplendirme, eş bulma, kayıp hayvan ilanı, misafir ev bulma gibi evcil hayvanlar ve sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan fonksiyonlar da bulunuyor.

Tam bir hayvansever olarak bildiğimiz dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Ozan Güven, Moofio'nun tanıtım filminde hayvanlar aleminin lideri Argus Finn olarak karşımızda. Ozan Güven'in sesiyle hayat bulan Argus Finn karakteri, hayvanlar aleminin lideri olarak tüm arkadaşlarına sesleniyor ve onları bir uyanışa davet ediyor: "Artık gün dünyayı insanlıktan ele geçirme günüdür, artık hayvanların da bir sosyal ağı vardır. Şimdi insanlar düşünsün!".

Üç girişimci genç, Şabancan Aksoy, Efe Demirbağ ve Tuğrul Çetintaş bir araya gelerek Türkiye'nin en kapsamlı hayvan sosyal ağını kısa bir süre evvel duyurdu. Moofio Kurucu Ortaklarından Şabancan Aksoy konu ile ilgili olarak: "Üç arkadaş, evcil hayvan sahibi olmamızın da etkisiyle, bu alanda hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların birbirleri ile hem sosyalleşmelerini hem de birbirlerine yardım etmelerini sağlayacak bir platform olmadığını gördük. Daha derin araştırmalar yaptığımızda İnternetin en önemli içerik kaynaklarından birinin hayvanlar olduğunu gördük ve buna  evcil hayvan ürünleri sektörünün potansiyeli de eklenince bizim için ciddi bir iş fikri ortaya çıkmış oldu. Moofio, hayvan sahibi ve hayvansever herkes için buluşma noktası olmayı hedefliyor. App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ile artık evcil hayvanlarımızın da kendilerine ait sosyal medya hesapları olabilecek. Aynı zamanda uygulama içerisinde, sahiplendirme, eş bulma, kayıp hayvan ilanı, misafir ev bulma gibi, evcil hayvanlar ve sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan fonksiyonlar bulunuyor. Hedefimiz, Türkiye'den dünya çapında bir sosyal medya markası çıkarmak. Moofio tanıtım videosunda tüm desteklerinden ötürü Sn. Ozan Güven'e çok teşekkür ediyorum" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

hepsine teşekkürler helal olsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost