Hazır Kart'lılara yeni avantajlı teklifler!

Turkcell, Hazır Kartlı'lara yeni avantajlı teklifler sunuyor. İşte sunulan bu teklifler...

Hazır Kart'lılara yeni avantajlı teklifler!

Turkcell, faturasız hat sahibi müşterilerinin karşısına cazip tekliflerle çıkıyor. Bizbize tarifesi abonesi olan Hazır Kartlılar her 20 TL ve üzeri yüklemelerinde ekstra her yöne 60 dakika hediye kazanıyor.

Bu fırsattan yararlanmak için SAAT yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Mesaj gönderen Turkcell'lilerin hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda sadece bir kereliğine 5 TL karşılığında kayıtları alınıyor ve tarifeleri Bizbize olarak tanımlanıyor. Sonrasında aboneler, ek bir ücret ödemeden yine her 20 TL ve üzeri yüklemede her yöne ekstra 60 dakika kazanmaya devam ediyor.

Süper Tarife'de 20 TL yükleyenlere 3 kata kadar daha çok konuşma fırsatı

Turkcell indirim tercih eden HazırKartlılar için ise Süper Tarife'yi yeniledi. Süper Tarife'liler artık 20 ve 30 TL yüklemelerinde her yöne indirimli fiyatlarla konuşabiliyor. Daha önce 20 TL yüklemede dakikası 40 kuruştan konuşan Süper Tarife üyeleri artık 3 dakika boyunca her yöne konuşmaya yalnızca 50 kuruş ödüyor. Böylece 20 TL yükleyenler 3 kata kadar daha fazla konuşma fırsatı yakalıyor. 30 TL yükleme yapan Süper Tarife'liler, 5 dakikaya 50 kuruş'a artık her yöne konuşabiliyor.

Hazır Kartlı Süper Tarife üyeleri 50 TL'lik yükleme yaptıklarında ise 10 dakikası 50 kuruştan konuşuyor ve ayrıca tüm Turkcell'lilerle haftalık 2 saat hediye konuşma kazanıyorlar. Bu hediyeden faydalanmak için 50 TL yüklemeden önce BEDAVA yazıp 7060'a göndermek göndermek yeterli.

Tüm bireysel Hazır Kartlılar, EN UCUZ yazıp 2222'ye göndererek Süper Tarife'ye geçebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

hahaha "...5 TL karşılığında kayıtları alınıyor..."

nerdeyse10 sene oldu trcell liyim ama artık cevremde kimse kalmadı bende gecicem baska bir oparatöre artık nedir bu ya paranla rezil oluyorsun önceden ben dalga gecerdim bak cekmiyor bak hat gitti bilmem ne diye şimdi arkadaşlar dalga gecer oldular trcell den baskasını arayamıyorsun yükledigin haftası gelmeden bitiyor....
60 dakikaymış millet gidiyor bunlar hala dalga gecsinler bakalım...
reklamlarda tek kullakdıkları sey cekim güçüydü
artık o herkezde varrr

vay be 5 tl ye kayit. ssk kaydi gibi birsey bu islem baya masrafli heralde

Turkcell'den tüketicinin İÇİNİ acıtacak bir icraat daha

en iyisi vodafone, 5 tl yükle 5 gün boyunca 10dk'sı 50krş konuş HERYÖNE!

kısa mesah ucretlerı 41 kurus oluyormus. Onuda gormek ısterız basın bultenlerınde.

Yeter artık bu Türkcell'in kandırmacaları.Hala insanları saf sanıyorlar ya.İngilizleri sevmememe rağmen Vodafone'a geçicem.

ey ahali aveaya geçenlere her 20 liralık yüklemeye 250 dakika var.ben geçtim sizde geçin

Kazıklanmaya Devam...

avea 120 veriyor üstelik diğer operatörler sizi aradığı zaman hediye her yöne dakika veriyor :)

yaw su süper tarifeyi iptalde edemiyorum iyice sinir oldum

Sen de yorum yaz