Panasonic'ten uzun pil ömürlü Toughpad!

Panasonic, güç tasarrufu ve taşınabilirliğiyle öne çıkan Toughpad'ini tanıttı!

Uzun pil ömrü ve fazlası; fiyatı

Uzun pil ömrü ve fazlası; fiyatı

Uzun pil ömrü ve çalışma esnasında pil değiştirme özelliği

Ortam ışığı sensörü gibi dahili pil ömrü tasarruf teknolojilerine sahip olan Toughpad FZ-M1, 2 saat süreli şarj edilen değiştirilebilir pili ile 8 saat boyunca çalışabiliyor. Daha uzun süre çalışma ihtiyacı bulunan kullanıcılar için çalışma anında değiştirilebilir pil kurulumu ayarlanabilir giriş seçenekleri ile yapılabiliyor.

Kameralar ve iletişim özellikleri

FZ-M1, canlı video görüşmesi ya da sahada fotoğraf çekme ihtiyacı bulunan kullanıcılar için 2 megapiksel ön kamera, stereo mikrofon ve 5 megapiksel arka kamera özellikleriyle donatıldı. Opsiyonel olarak 8 megapiksel arka kamera özelliği de bulunuyor.

Geleceğin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Toughpad FZ-M1, mekandan bağımsız bağlantı sunmak için uygun özelliklere sahip. Bu özellikler arasında 4G/LTE için Gobi 5000 modülü, Bluetooth v4.0 ve kablosuz LAN yer alıyor. Anten bağlayıcısı üzerinden opsiyonel çift geçiş özelliği kablosuz bağlantının araç yuvaları üzerinden yönlendirilmesini sağlıyor.

Toughpad'i verimli kılan aksesuarlar

Mobil çalışanların Toughpad FZ-M1'den yüksek fayda sağlamaları için masaüstü kızağı, araç yuvası, çoklu pil şarj aleti, omuzluk, el kayışı, taşıma kılıfı ve pasif kalem gibi aksesuarlar sunuluyor.

Toughpad FZ-M1 Value Model versiyonu Haziran 2014'ten itibaren 1.399 euro tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasada olacak. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

çok kaba duruyor dayanıklılığı ne kadar iyi olursa olsun

999 euro mu

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir