Hem USB belleki hem parmak izi okuyucu...

Laptop'unuzun parmak izi okuyucusu yok mu? Üzülmeyin, bu USB bellek eksiğinizi giderecek...

Hem USB belleki hem parmak izi okuyucu...

MobiArts tarafından Türkiye'ye getirilen "Victoria V520T Flash Bellekli Parmak İzi Okuyucu", masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara parmak izi okuma özelliği kazandırıyor. Böylelikle bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz; siz ve belirlediğiniz kişilerden başka hiç kimse bilgisayarınıza ulaşamıyor.

Victoria V520T ile kendi bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanın yanında, Outlook'taki e-postalarınızı, web tarayıcınızı, belgelerinizi yanınızda taşıyabiliyor ve herhangi bir bilgisayardan hepsine güvenle ulaşabiliyorsunuz. Yabancı bir bilgisayarda da olsa, Victoria V520T'nizin içinde yüklü bilgilere sadece parmak iziniz ya da belirlediğiniz şifreyle ulaşabiliyorsunuz. Victoria V520T'nizi bu bilgisayardan çıkardığınız anda sizin bilgilerinize başka birinin ulaşma olasılığı kalmıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Her bilgisayardan ulaşabilme ifadesi yanlış zira bende de benzer bir ürün vardı. Parmak izini kullanabilmek için windows da çalışan bir uygulamaya ihtiyaç duyuyordu. Başka değişle mac veya linux'da çalışmıyordu. Bunun dışında harika bir ürün. Bendekini kaybettim ama umurumda degil içindekiler ulaşılamaz nasıl olsa.

Hepsiburada da yok ama.

Her şeyin bir açığı bulunur:D Parmak izi okuyucu bile işini bilen adamda güvenli değildir.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Hem USB belleki hem parmak izi okuyucu...
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir