Hepsiburada.com'a e-Ticaret ödülü

Türkiye'nin en büyük online mağazası Hepsiburada.com'un başarısı özel bir ödülle taçlandırıldı.

Hepsiburada.com'a e-Ticaret ödülü
Hepsiburada.com'un Genel Müdürü Kaan Dönmez, "Pazar payımıza ve hizmet kalitemize bağlı olarak sektörümüzde referans şirket olmayı büyük bir gururla sürdürüyoruz" dedi.

Türkiye'nin en büyük online mağazası Hepsiburada.com, Interpromedya tarafından Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2007 yılı net satış gelirleri bazında yapılan "İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması" sonucunda "B2C e-Ticaret" ödülünü almaya hak kazandı.

Araştırma sonucuna göre, 26 milyar dolara yaklaşan Türkiye bilişim pazarının geçen yıla oranla yüzde 23,1 büyüdüğü açıklandı. Kuruluşların resmi belgelere dayalı beyanları ile net satış gelirleri esas alınarak yapılan "İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması"nın sonuçları, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşen törenle açıklandı. Araştırma, Türkiye bilişim pazarındaki gelişmelere ışık tutarken, şirketlerin performansını ve sektörün gelişimini derinlemesine yansıtıyor.

Hepsiburada.com bu araştırmada, ilk 500 şirket içinde toplamda 58. sırada yer aldı. Ayrıca B2C e-Ticaret kategorisinde birinci olarak ödül aldı. Bu kategori, kurumun son tüketiciye internet üzerinden yaptığı satışları değerlendiriyor.

Hepsiburada.com'un Genel Müdürü Kaan Dönmez, Türkiye'deki ilk 500 bilişim şirketi arasından "B2C e-Ticaret" kategorisinde en iyi firma seçilmelerinin önemine dikkat çekerek, "Pazar payımıza ve hizmet kalitemize bağlı olarak sektörümüzde referans şirket olmayı büyük bir gururla sürdürüyoruz. Bir önceki yılın araştırma sonuçlarına göre 78. sırada yer alan Hepsiburada.com, bu araştırmada 58. sıraya yükselmeyi başardı. 2007 yılı net satış gelirlerimizdeki takdir edilen bu başarı, bizler için ayrı bir övünç kaynağı oldu. 2008 yılında da pazar liderliğini sürdürerek üst sıraları zorlamaya devam edeceğiz" dedi.

Hepsiburada.com, bilgisayardan ev elektroniğine, tekstilden mobilyaya kadar ayda 250 bine yakın ürünün teslimatını gerçekleştiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

hepsiburada tartismasiz en iyisi zatewn

evet hepsiburada .com 'dan 3. ürünümüde bugün aldım sorunsuz bir şekilde.güvenilir bir site

hepsiburada gercekten güzel ve güvenli bir site fiyatları karşılastırdıgımızda en ucuz sitelerden biri ayrıca kredi kartı numaramı bilgilerini güvenle teslim edebildiğim bi site

Türkiyedeki en güvenilir alışveriş sitesi olduğu su götürmez bir gerçek ama biraz daha hızlı olabilir diye düşünüyorum.

Birçok ürünü HepsiBuradan satın alıyorum.Tek tıklamayla, ucuz,güvenli,her karta peşin fiyatına taksitli ve sizinle ilgilenen müşteri temsilciliği.Dha ne olsun... :)

satış sonrası ve satış oncesi destek olsun,site tasarımı olsun,online gü-venilirlik olsun herşeyiyle dört dörtlük bir site ayrıca çok şekilde yapılan kampanyalar da cabası

doğrusunu söylemek gerekirse evet güzel bir site
ancak;
benim canım biraz yanık.
genelde bu siteden alışveriş yapıyorum.
bilgisayarıma phılıps marka 190c monitörüde buradan aldım.
aldım ama bin pişmanım.
monitör geldi ilk çalıştırma ile ölü piksel var.
şimdi soruyorum; kim bu şekilde piyasadan ölü pikselli sıfır ürün alırki.
yada aldı ve ilk kullanımda böyle çıktı.. kim geriye götürmezki.
zaten alınan yerde çalıştırmadan almam.
ama gel gör ki onlara bin defa ulaşsamda değiştirmediler.
oysa ne şartlarda ve kıtkanaatla aldım bu momitörü bir bilseler....
adımı buraya yazıyorum, belki vicdanları sızlarda monitörümü değiştirirler. hergün yüzüne bakmak ve ahhhh çekmemek elde değil.
yinede kendilerini müşteriye ucuz ve güvenli bir şekilde mal ulaştırdıkları için tebrik ederim.
birde bana merhem olsalar...
erol başdemir

erol başdemir senin sorunun aslında aldığın yerden kaynaklanan bir sorun değil.. sen bu ekranı herhangibib bir mağazadan kendi ellerinlede alsaydın ve evine götürüp kursaydın ölü piksel var diye ne iade edebilirsin nede değişimini yapabilirsin...

nedeni ise ekranı aldığın firmanın ölüpiksel garantisi vermemesidir..

10cm2 alan içinde 4 adate ölüpikselin varsa bunu değiştirmek zorundalar ancak bu ölü piksel sayısı toplam ekranında istersen 20 tane olsun ama ekranı 10cm2 lik eşit aralıklara böldüğünde bir karende 4 adet ölü pikselin yoksa o monitör değiştirilemez...

aslında bu tüketici haklarının Türkiyedeki acizliğinden kaynaklanır..

bende lcd ekran alırken çok korktum bu ölü piksel olayından vatanbilgisayardan aldım online mağazasından Allah a şükür ölü pikselim çıkmadı..

ölü piksel garantisi veren bir tek firma var oda hundai lcd ekranları artık nekadar kaliteli olur bilmem ama ölü piksel için bence deymez...

ki sen kendin bir mağazadanda alsaydın kimse monitörü açıp sana denetmiyor..
en azından ankaradaki benim gördüğüm hiç bir firma bunu yapmıyor..

ürün arızalı çıkarsa değişimi yada iadesi yapılıyor evinde açık deneyebiliyorsun..

garantiye ise malesefki ölü piksel girmiyor...

geçmiş olsun diyorum

ama istersen bir yol var bulunduğun ilçenin kaymakamlığına git 5 ytl vererek bir dilekçe dolduruyorsun bu dilekçede firmadan şikayetçi oluyorsun ve aldığın ürnle faturasını götürüyorsun ürün inceleniyor. tüketici hakları mahkemesine bildiriliyor ve firmaya yasal bir uyarı gönderiliyor..

uyarıyı dikkate alıp firma geri döner ve seni madur etmesse sorunun çözülüyor. şayet geri dönmezse tüketici hakları mahkemesi yaklaşık 15 gün sonra sana bir mektup gönderiyor ve o mektubunla gidip parana peşin olarak geri alabiliyorsun...

vermeyen firmalara çok ağır cezalar veriliyor...

umarm bu bilgi işine yara;)

saygılarımla..

MBA

Bizzat yaşadığım için yazıyorum ; satıştan sonra üründe sorun varsa pek ilgilenmiyorlar...

MBAA kardeşim;
verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim.
yazdığınız en can alıcı sözünüz : ''aslında bu tüketici haklarının Türkiyedeki acizliğinden kaynaklanır.'' demenizdir.
bu sözün üzerine başka bir şey söylenemez.
masum vatandaşımız zaten kıt olan zor şartlardaki kaynaklarını bu türde defolu malları alarak zor duruma düşüyorlar.
canım yandı.
430 ytl ye almıştım.
bazıları için para etmiyebilir ama benim için büyük para.
burada hepsiburada.com'u eleştirmiyorum.
onlarda belkide ellerindeki yetkiyi yada yasalarımızın fırsatını kullanıyorlardır.
ne yapalım kaderimiz böyleymiş.
nasipten ötesi olmazmış
saygılarımla...

haklarında çok şikayet var aslında bakın : http://www.neredenaldin.com/HEPSI-BURADA_HEPSIBURADA.html olumlu yorum gelmez olmuş artık...

sipariş ettiğim yorgan 10 gün olmasına rağmen gelmedi cevaplar klasik tedarik sürecinde diyor telefon ve haberleşme ise bir felç kendim ve yakınlarım için en son ziyaret edip satın alma yapacağım hatta bundan sonra hiç uğramayacağım kadar kötü hale gelmiş bir yapı..

uzak durun sinirlerini sevenler için söyledim...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir