Hepsiburada.com'dan büyük başarı!

Hepsiburada.com'un Nokia ile işbirliği büyük bir başarıyı da beraberinde getirdi...

Ciroyu 3'e katladılar

Hepsiburada.com ve Nokia işbirliği kapsamındaki kampanya ve avantajlar sayesinde Hepsiburada.com üzerinden verilen Nokia ürünlerinin sipariş sayısı 2 katına yükselirken, ciro da 3 kat arttı.

Türkiye'nin hızlı ve güvenilir e-alışveriş sitesi hepsiburada.com, internet alışverişinden beklenen ürün çeşitliliğini uygun fiyata ve en iyi kampanyalarla sunarken, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni işbirlikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Nokia ile yaptığı işbirliği kapsamında Nokia ürün ve aksesuarlarının bir arada sunulduğu tek nokta haline gelen Hepsiburada.com, üyelerine 4 aydır bu ürünlere yönelik özel kampanya ve avantajlar sunuyor. Üyeler tarafından büyük ilgi gören bu işbirliği sayesinde ilk 4 ayda siteden verilen sipariş adetleri 2 katına çıkarken, ciro da yaklaşık 3 kat artış gösterdi.

Nokia tutkunları, hepsiburada.com üzerinden ön sipariş vererek istediği ürüne herkesten önce sahip olma fırsatı yakalarken, Nokia ürünleri ile ilgili müşteri hizmetleri desteğini de doğrudan Nokia Çağrı Merkezi'nden alabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Hepsiburada çok iyi bir alışveriş sitesi..Bir ara canımı fena yakmıştı...... 1 TB harici disk satın almıştım ama bana nasıl olduysa 500 GB olanından göndermişlerdi...Uğraş Allah uğraş, yaptıkları hatayı ancak altı aya yakın bir süre sonra, o da Tüketici Hakem Heyetinin zoruyla kabul edip düzeltmişlerdi ama yine de benim favori sitem. Başarılar dilerim onlara.

ben hiçbişey anlamadim bu haberden iyide

reklaaaaaammmmm...

Hepsi buradadan laptop siparişi verdim ürünü bulamadılar 15 gün beklettiler beni sonra paramı iade ettiler. Daha sonra uydu alıcısı aldım bozuk çıktı değşim için gönderdim 1 ay geçti daha ses seda yok...

arkadaşlar bir telefon almak istiyorum internetten..bu hepsiburada.com gerçekten güvenilir bir sitemi??daha önce bu siteden alışveriş yapan birisi varsa lütfen fikrini bana özel mesaj atarak bildirsin..saygılar..

Hepsiburada sattığı malın arkasında durmayan, müşterisini salt para olarak gören, müşteri desteği sıfır bir firma...
Chip'in en sevdiğim yanı da burada ortaya çıkıyor zaten, kullanıcılar chip'i eleştiren yorumlar bile yazsa o yorumlar siteye ekleniyor, hepsiburada'da durum böyle mi? Tabii ki hayır... ;)
Büyük firmalar müşterilerinin kendilerini iyi veya kötü eleştirmesi için her türlü fırsatı yaratırken hatta buna zorlarken hepsiburada'nın en ufak bir eleştiriye bile tahammülü olmaması ne kadar aciz bir firma olduğunu göstermeye yetiyor zaten...

skywalker06: "alma..."

Git teknoloji marketlerden al, en azından benim gibi sorun yaşarsan gidip yüzyüze kafalarına atarsın telefonu, değiştirtirsin ;) Gerçi al birini vur ötekine denir ya... Ben kavga dövüş değiştirtmiştim :D

skywalker06 sana özelden mesaj attım umarım almışsındır

iyi niyetli uyarılarınız için teşekkürler arkadaşlar..

HepsiBurada.com şu anda ürün çeşitliliği açışından piyasada tek gibi kaldı. Nerdeyse arayıpta bulamayacağınız ürün yok gibi. Ama gelgelelim müşteri desteği konusunda çok zayıflar muhatap bulmak bazen çok zor olabilir. Telefonla destek vermekten yana değiller ama site üzerinden yazılan destek taleplerine cevap dönülmesi bazen saatler bazende günler sürüyor. Onları bu noktalara getiren bizlere biraz daha saygı ve ilgi göstermelerini isterdim.

Sen de yorum yaz