Her cepte yüklü olması gereken uygulamalar!

Yeni bir Android cep aldığınızda, ilk iş olarak mutlaka kurmanız gereken uygulamaları seçtik...

Klavye, verimlilik

Klavye, verimlilik

Klavye

Sıkça SMS ve E-posta yazacaksanız, iyi bir klavyeye ihtiyacınız var. Android'li cepler, üreticilerin eklediği klavyelerle geliyor. Bu klavyelerin bazıları oldukça iyi, bazılarıysa vasat. SwiftKey ise sizi yarı yolda bırakmayacak bir klavye. Yazdıklarınızı öğrenebilen Swiftkey, hangi sözcükleri ne zaman kullanacağınızı tahmin edebiliyor.

Verimlilik

Günümüzdeki telefonların depolama alanları genellikle kısıtlı. Bu yüzden bulut depolama hizmetlerinden faydalanmanız gerekebilir. Bu durumda Dropbox'un telefonunuzda mutlaka yüklü olması gerektiğini söyleyebiliriz.

PDF dosyalarını açabilmek için Adobe Reader uygulamasına sahip olmanız da kaçınılmaz. Bunun yanında Android'li cepler, küçük birer bilgisayar olduklarından iyi bir dosya yöneticisi kullanmanız şart. ES File Explorer, telefonunuzdaki Windows Gezgini olabilecek en iyi uygulamalar arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Faydalı olmuş :)

Güzel yazı olmuş

Çoğunu bende kullanıyorum

Bu lisede APP BACKUP yedekleme proğramıda olmalıydı.

skydrive de mutlaka olmalı

Benim HTC one'da kullandıklarım şunlar; Müzik: poweramp,youtube, souncloud, tuneınradio,stock player Video:youtube, dizTV HD, tvyo, hd Film izle, Mx player Mp3 ve Video indirme:Tubemate internet:stock browser,Chrome Resim düzeltme;instagram, pixlr exprees,picsart Klavye:Genelde stock kullanıyorum samsung gibi klawyede başırısız olan arayüzlerde swiftkey tercihim olmuştur... Sistem hızlandırma programları olarakta: Clean Master Sosyal medya olarak facebook,whatsapp, twitter dan başka program kullanmıyorum aşırı pil tüketimi oluyor çünki...

Touchpal X premium bu uygulamadan daha iyi

bundan sonra alacağım akıllı telefon kesinlikle android sistemli olmayacak. ama yine de bilgiler için teşekkürler chip...

@22 Ocak 2014 16:34 ötekiler daha kötü pişman olursun

Virüs programı kesinlikle olmalı. Yoksa bilgilerinizi sadece Google 'a gitmez.

çok şarj yiyior be

Android Kadar İğrenç Kasan İşletim Sistemi Bulunamaz. Android Pişmanlıktır. Windows Phone Alın Rahatınıza Bakın.

@26 Oca 2014 00:15 Çoook zekisin..

@26 Oca 2014 00:15 paran yoksa android alma git windows al

@26 Oca 2014 00:15 Bi git heri :))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir