Her Windows 8 kullanıcısında olmalı!

Eğer Windows 8 kullanıyorsanız, en önemli eksiklerinizden birini tamamlamak için tıklayın!

Her Windows 8 kullanıcısında olmalı!

CHIP Online Windows 8 uygulaması hazır. Masaüstü, notebook ve tablet bilgisayarlarda Windows 8 kullanan CHIP Online takipçilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırladığımız bu uygulama ile CHIP Online haber, makale ve videoları parmaklarınızın ucuna geliyor!

CHIP Online Windows 8 uygulamasını yüklemek için tıklayın ya da Başlangıç ekranından Mağaza'ya giriş yapın ve Haberler - Hava Durumu kategorisinden CHIP Online uygulamasını bulun ve yükleyin...

Türkiye'de ilk defa!

Windows 8 çıkar çıkmaz sizlere sunduğumuz Windows 8 mağazasına yüklediğimiz CHIP Online uygulaması ile Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesinin içeriklerini an be an takip edebilecek ve bunu Windows 8'in pratik arabirimi kullanarak yapabileceksiniz.

CHIP Online Windows 8 uygulamasını yüklemek için tıklayın ya da Başlangıç ekranından Mağaza'ya giriş yapın ve Haberler - Hava Durumu kategorisinden CHIP Online uygulamasını bulun ve yükleyin...

TCM " Teknoloji Çözümleri Merkezi tarafından geliştirilen CHIP Online Windows 8 uygulaması, TCM'nin mağazada yerini alan 12.uygulaması oldu. İlk deneme sürümünün yayınlandığı yaklaşık 1 yıldır hem bireysel hem kurumsal Windows 8 uygulamaları geliştiren ve bu konuda Microsoft partnerleri arasında MEA bölgesinde en büyük yatırımı yapan TCM'nin Windows Store'a girmeyi bekleyen 8 uygulaması daha var. TCM'nin mobil çalışmaları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Hayırlı olsun uygulamanız :) Yükledim ve beğendim

Türkçe win 8 pro kullanıyorum. türkçe mağazadaki uygulama sayısı çok az olduğu için bölgemi abd olarak değiştirdim ve yığınla uygulamaya sahip oldum. ancak arama yaptığımda chip online uygulamasını bulamıyorum....

Helal sana CHIP, her zaman bir numarasın.

ubuntu 12.10 ezer...

iyiymisde, ben almanyadan bulamiyorum uygulamayi, sadece Chip Deutschland cikiyor. yokmu bunun cözümü.

@02 Kas 2012 16:41 Metrodan "mağaza"ya gir. Ekranın sağ köşesi ve "Ayarlar" Sonra "Tercihler" ve "Tercih ettiğim dillerdeki uygulamaları bulmayı kolaylaştır" seçeneğini kapat. gözükmeyen bazı uygulamalar markette gözükecektir belki Chip te gözükür.

bilgisayarı mobil işletim sistemi gibi kullanmak çok iğrenç bi duygu. tüm ekranı kaplayan ama fazla da içeriğe sahip olmayan metro arayüzünü kullanmak gibi..

Evet ilk defa siz yaptınız, tebrikler. Bazı popüler siteler bile Windows 8'in çıkışı ile alakalı sadece bir haber yayınladılar hal böyleyken Windows 8 için bir uygulama yapacaklarını hiç sanmıyorum. Bunun için 1 numarasınız, sizi artık uygulamanızdan takip edeceğim. Teşekkürler

Windows 8 uygulamasını Mağaza içinden bulamayan arkadaşlar veya yurtdışındaki kullanıcılarımız, makale içindeki bağlantıya tıklayarak gittikleri sayfadan Mağaza'da görüntüle seçeneğiyle uygulamayı görebilirler.

@Selçuk İslamoğlu Mağaza ' da Görüntüle ' ye basınca Mağaza ana sayfası açılıyor. CHIP Onlie diye arama yaptım hiçbirşey yok.

LINUX yaşasın.

şuan için çok fazla özelliği yok fakat yadırganacak bir durum değil ilerleyen zamanlan içerik daha fazla zenginleştirilip güçlendirilecektir. forum ile ilgilide anlık güncel konulara erişim eklenirse çok daha kullanışlı olacağına inanıyorum.

"Keşke Ubuntu 12.10 için de Lens yayınlasanız.

Windows 8 Beta kullanıyorum Şuan Chip Uygulaması göremedim Terciklerden Ayarı yaptım Yok Windows Pro Gerek ? Yardımcı olurmusunuz ? lütfen

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play