Her yerden haberleri anında öğrenin

Hurriyet.com.tr, yeni hizmetleriyle Dünya'nın bilgisini cebinize kadar taşıyor...

Her yerden haberleri anında öğrenin

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber sitesi Hurriyet.com.tr, yeni mobil servisleriyle 3G'li yaşamı destekliyor. Geliştirdiği farklı ürün ve uygulamalarla cep telefonlarından da okurlarına ulaşan Hurriyet.com.tr'nin mobil açılımları arasında, haberlerin anlık olarak SMS yoluyla abonelere ulaştırılması, Cep.hurriyet.com.tr sayfasının yeniden yapılandırılması, ayrıca Blackberry ve iPhone kullanıcıları için yeni uygulamaların geliştirilmesi yer alıyor.

Hürriyet İnternet Grubu Portal ve İş Geliştirme Koordinatörü Erhan Acar, konu hakkında şunları söylüyor: "Hurriyet.com.tr olarak, okurlarımızın bize rahat olarak erişebilecekleri her türlü platformda ve cihazda bulunmak istiyoruz. Hürriyet haberlerine her an her yerden anında ve kolay erişim imkanı vermeyi amaçlıyoruz. Günümüzde cep telefonu ve internet birbirinden ayrılmaz mecralar haline geldi. Yeni hizmetlerimizle bu birleşmeyi destekliyoruz."

Cep.hurriyet.com.tr ile sınırsız erişim
Cep.hurriyet.com.tr, tüm Hürriyet haberlerine cepten anında, sınırsız ve kolay bir şekilde erişim sağlıyor. Sadeliği ve anlaşılır olmasıyla dikkat çeken Cep.hurriyet.com.tr, son dakika haberleri, manşetler, Hürriyet yazarları, gündem, ekonomi, spor, magazin, TV rehberi, sinema, astroloji gibi içerikler sunuyor. Cep.hurriyet.com.tr'de cep telefonu işletim sistemi ve tarayıcı uyumluluk sorunu yaşanmıyor. Ayda 400 bin tekil kişinin ziyaret ettiği Cep.hurriyet.com.tr sayfalarının, 3G ile birlikte katma değerini artırması ve kullanıcıların her gün okuyacakları bir mecra haline dönüşmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ee zaten rss ile telefonlardan haberlere ulaşabiliyorduk.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Her yerden haberleri anında öğrenin
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir