Her Yöne 5000 SMS Fırsatı!

Turkcell'den her yöne 5000 SMS gönderme fırsatı gençlerle buluşuyor! İşte detaylar...

Turkcell'den bedava binlerce SMS

Turkcell, gençlerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için avantajlı gençlik tarifesine ek olarak özel teklifler sunmaya devam ediyor. Hazır Kart sahibi gençTarife'li gençleri 15 dakikası 50 kuruşa konuşturan Turkcell, şimdi de, her yöne tam 5000 SMS fırsatı sunmaya başladı. Bu fırsattan yararlanmak isteyen gençler, 30 TL yükleyerek kazandıkları 10 TL hediye ile "Her Yöne 5000 SMS" paketine hiçbir ücret ödemeden sahip olabiliyorlar.

Konuşma ve mesajlaşma avantajlarının yanında, cepten internet keyfi yaşamak isteyen gençTarife'liler de, gün içinde cepten internet kullanımları 50 kuruş'a ulaştığında gün sonuna dek diledikleri gibi kullanabilecekleri ücretsiz 15 MB internet kullanım hakkı kazanıyor.

Turkcell Bireysel Müşterilerden Sorumlu Pazarlama Bölüm Başkanı Burak Sevilengül kampanya ile ilgili olarak, "Gençler için cepten arkadaşlarıyla konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek hayatın vazgeçilmez keyifleri arasında. Onların tüm iletişim ihtiyaçlarını tek bir tarifeyle giderebilmek için gençlere çok avantajlı konuşma fırsatı sunan gençTarife'ye her yöne 5000 SMS olanağını ekledik. Bu yeni teklifimiz genç müşterilerimizi mutlu edecek" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

mutlu etti :D

her zmnki giibi dozum ona kampanya yani hikayeee

10 tl ama, 30 tl yükledikten sonra gelen 10 tl ile alınıyormuş...
daha çok kazanmak için yapılan şeyler bunlar...
kazık turkcell

Gerçekten de güzel bir haber :)

5000 sms i 30 saniyede göndermeleri lazım :)

ben her yone 1000 sms yapıom her turlu artıor bıle

böyle kampanyalar mesaj yazmaktan arda kalan zamanlarda yemek uyku gibi ihtiyaçlarını gideren tiplere göre...

"Gün içinde cepten internet kullanımları 50 kuruş'a ulaştığında gün sonuna dek diledikleri gibi kullanabilecekleri ücretsiz 15 MB internet kullanım hakkı kazanıyor."

50 kuruşluk internet kullanıcam(50 kuruşa 100 kb giriliyor), sonra bana 15 mb bedava verecek. 15 mb bittikten sonra tekrar her 100 kb'ı 50 kuruştan ücretlendirmeye başlayacaklar. Klasik turkcell kazığı.. Vodafone'da günlük 50 kuruşa cepten internete limitsiz girebiliyorum.

peki üyelik için ne yapmamız lazım??

peki bu paket nasıl iptal olur ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play