Herkes Sizi Gözetlesin

Özel hayatınızı insanlarla paylaşacak kadar cesur musunuz? Biri bizi gözetliyor yarışmasına katılamadıysanız CHIP size bir şans daha sunuyor. Bu yazıyı okuyarak pekala siz de internet üzerinden hayatınızı canlı olarak yayınlayabilirsiniz.

Herkes Sizi Gözetlesin (Sayfa 4)

General menüsü altındaki seçenekler ile yazılımın görünümünü ve FTP bağlantı kayıtlarını tutma, resim yakalandığında belirtilen ses dosyasını çalıştırma gibi çeşitli ayarları da yapabilirsiniz. Son menü olan Connection ile sunucuya yakalanan görüntüleri aktarmanızı sağlayacak olan Internet bağlantınızı yazılıma belirtebilir ve ekstra bir efor sarfetmeden bağlantınızın KabCam tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer LAN (Yerel Ağ) ile bağlanıyorsanız, Connect Via Lan or other direct connection seçeneğini işaretlemeniz gerekir. Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde yazılım bilgisayarınızda tanımlı olan standart yerel ağ bağlantısını kullanacaktır. Eğer modem ile bağlanıyorsanız bilgisayarda bulunan hazır bir bağlantıyı Use This Dial-Up When Connecting To Internet seçeneği ile seçebilirsiniz.

Yazılım piyasada bulunan benzerlerine oranla daha pratik ve beklenen bir çok özelliği de beraberinde getiriyor. Yazılıma CHIP CD içerisinde KabCam adlı CHIP CODE ile ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz