TP-Link'in hızına yetişilmiyor!

TP-Link, kablosuz ağ pazarının değerlendirildiği etkinlikte yepyeni ürünlerini de tanıttı!

Yeni ürünler, inovasyon ve teknolojideki dönüşüm

Yeni ürünler, inovasyon ve teknolojideki dönüşüm

Yeni ürünler, inovasyon ve teknolojideki dönüşüm

TP-LINK Türkiye, yeni teknolojilere sahip, her yerde kablosuz ağ oluşturabilen ve hızları katlayarak artıran yeni ürünlerini de tanıttı. TP-LINK'in en yeni teknolojiler ve inovasyon konusunda da öncü bir şirket olduğunu belirten Ali Dinçer, "Türkiye pazarında da yenilikleri takip edip en iyi teknolojilere sahip, farklı gereksinimlere çözüm olan ürünlerimizi satışa sunduk. Zengin ürün yelpazemizi yeni nesil cihazlarla daha da zenginleştiriyoruz" dedi.

Kablosuz ağ alanında yeni standart olan 802.11ac'yi destekleyen ilk modellerini geçen yıl tanıtan TP-LINK bu yıl ac destekli model sayısını arttırıyor.

TP-LINK, basın toplantısında her yerde kablosuz ağ oluşturmayı sağlayan yeni taşınabilir 3G router'larını da tanıttı. Bu alanda da ürün çeşidini artıran TP-LINK'in çok işlevli yeni 3G router'ı M5360, 3G interneti yüksek hızlarda 10 kişiye kadar paylaştırabiliyor. Rahat taşınan boyutu sayesinde her yerde bir kablosuz ağ oluşturan cihaz, aynı zamanda akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için powerbank (yedek şarj birimi) olarak da işlev görüyor.

Tüketicileri powerline çözümlerle tanıştıran şirket olmaktan gurur duyduklarını belirten Dinçer, powerline adaptör serisinde de yeni modelleri olduğunu duyurdu.
Yeni ürünleri, genişleyen kadrosu ve Türkiye geneline yayılmış güçlü dağıtım ağı ile 2014 yılında da başarılarını sürdüreceklerine inandıklarını vurgulayan Dinçer, bu yılı da gerek dünyada gerek Türkie'de pazar lideri olarak sonuçlandıracaklarına inandıklarını ifade etti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Cisco tercih tercih edin

adamlar sağlam yapıyorlar artık son 1 yıldır çıkan ürünler gerçek anlamda iş çözüyor fakat kurumsal cephede hiç te göründüğü gibi değil kurumsal cephede kullanılabilecek bir ürün yok bilindik bireysel kullanıcılara hitap eden ürünler yerine kurumsal çözümler istiyoruz artık. zyxel firmasının ise tam tersi kurumsal cephesi çok güçlü bireyselinde pek seçenek yok.

tplink kalite anlamında sıkıntılarını çözmeli teknolojisi hakkında bilgim yok ama kaliteden yana sorunlu.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Yeni ürünler, inovasyon ve teknolojideki dönüşüm
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir