Hızlı dosya paylaşımı

Dünyanın en büyük web sunucusu RapidShare ile dosyalarınızı paylaşın, paylaşılan dosyaları bulun!

Rapidshare - Upload

Rapidshare'ye dosya yüklemek yani upload etmek, e-mail ile bir arkadaşımıza dosya göndermek kadar basit bir aktivitedir aslında. Ancak Rapidshare'de upload ettiğimiz herhangi bir dosyayı, e-mail attığımız arkadaşımıza olduğu gibi bir tek kişiyle paylaşmaz, milyonlarca kullanıcının bu dosyaya erişimini sağlayabiliriz.

Şimdi rapidshare.com adresine girerek dosya yükleme işlemine geçelim. Açılan sayfada resimde de gördüğünüz gibi Browse ve Upload botunlarını göreceksiniz. Öncelikle Browse butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan hangi dosyayı Rapidshare'ye göndermek istediğinizi seçmelisiniz. Dosyayı seçtikten sonra ise seçtiğiniz dosyayı lokasyonuyla beraber ekranda göreceksiniz. Bu adımdan sonra yapmanız gereken tek şey 'Upload' butonuna tıklamak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Mediafire, Zshare bunlar da aynı işi yapıyor. Üstelik ücretsizler.

Bence Bu Site Yerine http://boxstr.com Sitesini Kullanmak Daha Avantajlı Nedeni. Önerdiğim Siteye Üye OLuyorsunuz. 5Gb Data Mekanı Sizin Oluyor Ve Yüklediğiniz Herşey Süresiz Orda Kalıyor Ve Yüklediğiniz Herşeyi İstediğiniz Her An Görebiliyorsunuz. Yani Rapidshare'da Premium Üyelikle Yaptıklarınızı Burda Ücretsiz Yapıyorsunuz.

wickerman ama hiç biri o kadar hız vermiyor ben 4mbit kullanıyorum ve gece yatıyorum bi bakıyorum 5 saatte 60 part indirmiş ve download hızı 325 küsür buda rapidin kalitesini gösterir
(rapid pre üyesiyim)

Keşke yükleme işlemini önce hesap açtırıp o hesaba yaptırsaydınız.Millet puan kazanırdı :) Free zone menüsünden kayıt açıp oraya giriş yapın ve dosyanızı hesabınıza yükleyin indirme başı 1 puan kazanın.10bin puan olunca 1 ay premium alabiliyorsunuz bedava.

rapid gerçektem çok iyi ama premium tavsiye ediyorum

mayoko adlı software rapid aramada en iyisi

Yerli malı Türkün Malı. Bırakın dışarıda aramayı milli olun. Ülkem kazansın. Siz kazanın.

Öncelikle yerli malı v.s geyiğine giren arkadaşlara sözüm Rapidshare.com sitesinin aylık trafiği Türkiyenin tüm internetinin dışarıya çıkışından yüksek 50 gb lık hosting alıpta dosya paylaşım sitesi yapılmaz.
ikinci olarak rapidshareden kaynak bulma adı altında verdiğiniz sitelere linkinizi sizin eklemeniz ve indexleme şeklinde çalışır yani bütün rapidshare dosyalarını indexleme gibi bir becerisi yok.

Arkadaşlar dosya paylaşım siteleri konusunda yerli malı diye kavram OLAMAZ. Ülkemizde rapidshare tarzı siteler yasadışı kabul ediliyor. Bariz örnek oalrak Hemenpaylaş. Direnemedi, müsade etmediler. Cart yasası curt yasası. Ama rapidshare.de ne yaptı? .de yi .com oalrak aşka bir site açtı. Alman sitesi o. Almanya'da da bu tür siteler serbest. Hergün dava açılıyor da ne oluyor? Site hala ayakta. Anlayacağınız her şeyin yerli malısı yok!

Bence Rapidshare'den kalitelisi yok. Yüksek hızlı bağlantı var ve premium hesabımla indirme yönetici kullanarak 600-700 Kbs ile indirme yapabiliyorum. Premium için kredi kartınız yoksa Türkiye satıcısından havale ile alabiliyorsunuz. Bence alın ve birkaç arkadaş beraber kullanın. Bir kere premium kullanmaya başlayınca bir daha standart kullanıcı olmak istemeyeceksiniz eminim :)

rapid cozuttu ama iyice.. kedi köpekle uğraştırıyor şimdide..

o cart yasası curt yasası heryerde var. gelir elde ettiğin ve vergi verdiğin sürece devlet 3 maymunu oynar sadece dediğin gibi dayanmak ve cesaret meselesi. ha maksat para kazanmak mı olmalı asla ama ticaretin önü sonsuzdur ve insan beynininde o yasaları yapanlarda sensin benim. ve o yasaları yapanları oraya getirenlerde sensin benim şikayet yok çalışmak var. beynimizi çalmaya değil üretmeye çalıştıralım lütfen

Öncelikle yerli malı v.s geyiğine giren arkadaşlara sözüm Rapidshare.com sitesinin aylık trafiği Türkiyenin tüm internetinin dışarıya çıkışından yüksek

dediğin doğru da neden geyik onu anlamadım. insanlar doğal olarak kendi ülkesinden de böyle bir site çıksın istiyor.belki birgün olur

Y arkadaşalr . bana gönderilen link sayfasını kaydettim ama delete dlinki görünmüyor. ama MD5 kodu diye birşey var. ve download linki de nasıl silerim o dosyayı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir