Hola Unblocker ile kısıtlı sitelere erişin!

Bir siteye girmek istediniz ama "ülkenizden erişim yok" mesajı alıyorsunuz. İşte bunu aşmanın yolu!

Hola Unblocker ile kısıtlı sitelere erişin!

CBS, iTV, Hulu ve Pandora gibi web siteleri sadece belirli ülkelere hizmet veriyorlar. Normalde bulunduğunuz konumdan erişemediğiniz bu tür hizmetlerden faydalanmak için bir VPN kurmanız gerekiyor. Ancak Windows'ta ve Android'li cihazınızda kullanabileceğiniz Hola Unblocker, güvenlik kısıtlamalarını kolayca aşmanıza izin veriyor.

Hola başlangıçta az sayıda web sitesini desteklese de, bir miktar ince ayarla bunu değiştirebilirsiniz. Başlamak için hola.org adresini ziyaret edin. Android kullanıcısıysanız, uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Windows kullanıcıları ise tüm sistemi kapsayan aracı indirebilirler (Windows 8 desteklenmiyor). Hola'nın web tarayıcısı eklentileri de bulunuyor.

Hola.org, örneğin Facebook ve Twitter'ın engelli olduğu kurumsal ağınızda da sosyal ağlara erişmenizi sağlayabiliyor. Site, başlangıçta kısıtlı sayıda kilitli web sitesine erişim sağlasa da tecrübeli kullanıcılar, ona daha fazla site ekleyebiliyorlar. Bunun için ayarlar bölümündeki "I'm smart" bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Talimatlar için bu GitHub sayfasına göz atabilirsiniz. Gözünüz korkmasın, gerekli kodu oluşturmanız zor değil.

Android kullanıcısı iseniz, kodları cebinizde oluşturmanıza gerek yok. Kodu bilgisayarınızda oluşturup paylaşma bağlantısını cebinize göndermeniz yeterli. Ancak Android'de çeşitli web sitelerine girebilmek için konum hizmetlerini kapatmanız gerekeceğini unutmayın.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Bizim şirkette işe yaramıyor.

Günaydın diyorum başka da bir şey demiyorum

xnxxi desteklemiyorsa tutmaz

Comodo Dragon veya Comodo Ice Dragon kullanın. Asıl o zaman girmediğiniz site kalmasın. (Tabi tehlikeli ise Comodo engelleyecektir, o ayrı).

chrome alt yapısını kullandığı için altında google yatan her türlü iyiliği şüpheyle karşılıyorum, adamların dini imanı para, comodo da insanların sörf alışkanlıkları ile ilgili bilgileri birilerine satmadığına da inanamıyorum.

firefox ta anonymox eklentisini yükleyin görün :)

@21 May 2013 21:49 evet ne varsa firefox!da var :)

karda yürüyüp iz bırakmak istemiyorsan en iyisi Tor ağları sanırım...

4.2.2.1 4.2.2.3 bu dnsleri gir heryere giriyor kaç senedir kullanıyorum bu dnsleri :D ama tabi porno sitelere girmeyin yinede aşın ergenliğinizi

hot spot shield derim başka da bişey demem

Tarayıcıdan ip girilerek te yapılabilir

Ben windows 8.1 single language kullanmaktayım Hola programı sayesinde bir çok siteye kolay erişim sağlayabiiyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir